Tefal Ingenio Essential: geniálně univerzální nádobí

Tefal Ingenio Essential: geniálně univerzální nádobí

www.tefal.cz


Každá společenská událost si zaslouží kulinářský doprovod. Nemusíte přitom u sporáku trávit hodiny, aby výsledné pokrmy lahodily oku i chuti, stačí si pořídit správné nádobí. Vyzkoušejte tip značky Tefal – víceúčelovou 20 dílnou sadu Tefal Ingenio Essential, se kterou se snadno a rychle pracuje, uvaříte s ní pestrou škálu jídel a zároveň ušetříte místo v kuchyni.

 

TEFALPANVE 2

Pod názvem Tefal Ingenio Essential (L2009702) se skrývá nová generace víceúčelového nádobí pro každou kuchařskou příležitost. 20 dílná sada je geniálně univerzální, využít ji můžete jak pro vaření na všech typech sporáků nebo v troubě, tak v ní můžete také jídlo servírovat přímo na stůl či dokonce ukládat v ledničce. Nádobí je omyvatelné v myčce a vyniká především svou prostorovou úsporností. Obsahuje totiž jen jednu odnímatelnou rukojeť, která pasuje na každý díl. Je bezpečná, snadno se nasazuje a sundává, snese zátěž až 10 kg a nově se na ni vztahuje záruka 10 let.

 

tefalpanve2

Velký komfort při vaření vám zajistí kvalitní vícevrstvý nepřilnavý povrch a indikátor teploty. Jde o tzv. Thermo-SpotTM, dvě dvoubarevné vrstvy citlivé na teplotu, které signalizují, že pánev dosáhla ideální teploty a je možné se smažením začít. V praxi to znamená, že dosáhne-li pánev cca 180 °C, obě vrstvy získají stejnou barvu. Další funkcí tohoto indikátoru je, že chrání před přehřátím, tím si pánev zachovává svůj tvar, nekroutí se a její povrch se nepoškozuje.

 

Sada obsahuje rendlíky o průměru 16, 18 a 20 cm, pánve o velikostech 20, 24, 26 a 28 cm, hlubokou sauté pánev o 24 cm, nerezovou poklici na grilování pro rozměr 20-28 cm, nerezovou poklici na cedění pro rozměr 14-20 cm, plastové víko pro uchování pokrmu o velikosti 16, 18 a 20 cm, dvě odnímatelné rukojeti a v neposlední řadě 5 kusů kuchyňského náčiní Enjoy – obracečku, dlouhou obracečku, obracečku na palačinky, lžíci a naběračku. Doporučená maloobchodní cena je 4 999 korun (184,90 euro)

 

 

Zdroj, foto: www.tefal.cz

 

17. únor 2020
Dnes má svátek Miloslava

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek