KRUPS Evidence umí kávu jako málokdo

KRUPS Evidence umí kávu jako málokdo

www.krups.cz

 

Řada kávovarů KRUPS Evidence byla stvořena k tomu, abyste se zamilovali. Sám výrobce ji označuje za vlajkovou loď svých luxusních spotřebičů. Z kávových zrn získává to nejlepší a maximální rychlostí přenáší jejich chuť, vůni i každou nuanci aroma speciálních odrůd do vašeho šálku. V nejvyšší kvalitě, a přitom v pohodlném komfortu vašeho domova. A záleží jen na vašem vkusu, jestli se rozhodnete pro espresso Evidence Metal Chrome EA891C10, nebo pro Evidence Black EA890810.

 

krups2
Elegantní design obou přístrojů vkusně doladí každý kuchyňský interiér a rozsvítí jej jako vzácný šperk. Široká nabídka receptů je zárukou, že v každé denní i noční době si mezi nimi najdete recept na zaručeně nejvyšší kávový požitek. Plně automatické kávovary KRUPS Evidence jsou skvělým pomocníkem při přípravě espressa, cappuccina nebo latte. Inteligentní systém navíc nabízí tři expertní funkce: první z nich je extra shot, která zdvojnásobí intenzitu kávového nápoje, pomocí druhé funkce si můžete zvolit, zda chcete kávu s ještě robustnější chutí a tmavší barvou, proto se jmenuje „tmavá“ a třetí funkci ocení ty domácnosti, ve kterých se sešlo více milovníků kvalitní kávy – Evidence totiž bravurně zvládne přípravu dvou káv současně, a to s mlékem či bez něj, to vše jediným dotykem. Na své si přijdou i ti, kteří dávají přednost čaji před kávou, 16cm vysoká výpusť naplní velký hrnek až po okraj oblíbeným čajem.


Součástí přístroje je nádoba na vodu o objemu 2,3 litru, zásobník na kávová zrna, který pojme až 260g a přídavná 600ml nádoba na mléko. Kávovar snadno ovládnete, neboť značka KRUPS jako jediná na trhu vybavila kávovary unikátním, intuitivním dotykovým panelem OLED, který je opravdu jednoduchý a vstřícný pro každého uživatele.

 

krups3
Kávovary řady Evidence jsou vybaveny unikátní technologií Quattro Force. „Je zaměřena na čtyři hlavní aspekty, které jsou pro přípravu opravdu dobré kávy obzvláště důležité. První součástí je extrémně odolný Activespeed mlýnek, který dokáže ušetřit až 20 procent času při každém mletí a díky vysoce kvalitním materiálům se vyznačuje dlouhou životností. Spařovací jednotka Thermoblock zajišťuje, aby vaše káva měla vždy tu správnou teplotu,“ vysvětluje Kateřina Holíková, produktová manažerka značka KRUPS.

„Jedinečná funkce Ultraflat Tamping, neboli hydraulický pěchovací systém, umí stlačit kávu silou 30 kg/cm2 a díky kvalitnější extrakci je požitek z plné chuti a aroma kávy tak intenzivní. Funkce AutoClean po každé přípravě nápoje vyčistí vnitřní části thermoblocku. To nejen zvyšuje životnost kávovaru, snižuje aktivní údržbu na minimum, a hlavně zaručuje bezchybnou chuť kávy.“ Doporučená cena kávovaru Evidence Black EA890810 je 22 990 Kč a pro Evidence Metal Chrome EA891C10 26 990 Kč.

 

 

 

zdroj, foto: www.krups.cz

 

9. srpen 2020
Dnes má svátek Roman

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek

 

 

Soutěže