Připijte si na slavnostní závěr roku s kolekcemi Samarkand, NewWave a nepřehlédnutelnou Grand Royal

Připijte si na slavnostní závěr roku s kolekcemi Samarkand, NewWave a nepřehlédnutelnou Grand Royal

www.luxurytable.cz

Luxurytable.cz Grand Royal Gold Odlivka na vodu 100 mm Villeroy Boch cena 1340 Kc sklenice na bile vino 1460 Kc image 

Nadchází sezóna přípitků na zdraví a slavnostního hodování s rodinou a přáteli. Ozdobte svou sváteční tabuli luxusními kolekcemi, které okamžitě pozvednou atmosféru a naladí vás na nevšední zážitky. Elegantní tvary, moderní a nestárnoucí design značky Villeroy & Boch - kolekce Samarkand, NewWave a Grand Royal si okamžitě zamilujete.

Luxurytable.cz Samarkand Villeroy Boch cena od 1080 Kc

Kolekce Samarkand si hraje s jemným zlatým motivem i orientální inspirací. Klasické tvary nádobí jsou zdobeny zlatými liniemi, ale i barvami a výjevy z Orientu. Samarkand dodá každému stolu nádech pohádky tisíce a jedné noci, tajemnost i potěšení z luxusu. Kolekce NewWave těží z minimalistického designu. Čistě bílá sada nádobí dává díky jednoduchým, avšak výrazným tvarům vyniknout servírovanému jídlu. Neodvádí od něj pozornost, naopak kolem něj vytváří neobvyklé rámování.

 sklenice Luxurytable1

Pravým opakem a zároveň skvělým doplňkem je kolekce Grand Royal. Připravte se na to, že na sebe strhne pozornost. Elegantní sklenice, z nichž některé jsou zdobené zlatem, dodají každému prostřenému stolu noblesu a styl. Vyniknout jim dává mistrné ruční zpracování a vysoký lesk. Toto broušené křišťálové sklo se skvěle hodí ke slavnostním okamžikům a neopakovatelným chvílím. Všechny produkty seženete v internetovém obchodě www.luxurytable.cz nebo v prodejně Villeroy & Boch v obchodním domě Kotva na Náměstí Republiky v Praze.

 Luxurytable.cz Newwave Salatova misa Villeroy Boch cena 1440 Kc miska 750 Kc

Zdroj, foto: www.luxurytable.cz

 

 

Prodejna Villeroy & Boch
Obchodní dům Kotva – 3. patro
Praha 1 - Náměstí Republiky
Facebook:http://www.facebook.com/pages/Luxurytablecz-Villeroy-Boch-Praha-OD-Kotva/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

cam

 

17. říjen 2021
Dnes má svátek Hedvika

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek