Vánoční tipy npro Vaše Hobby od STIHL a VIKING

Vánoční produktové tipy na zahradní techniku značek STIHL a VIKING
 zarahdni8
Akumulátorový set pro menší zahrady    
Ruční akumulátorový foukač BGA 45
s integrovaným akumulátorem
Snadno ovladatelný akumulátorový foukač k čištění malých ploch v blízkosti domu. Kulatá hubice, integrovaný akumulátor s indikací stavu nabití, držák na zeď s nabíjecí funkcí pro praktické skladování a současné nabíjení nářadí, hmotnost 2,0 kg vč. aku. Nabíjení akumulátoru 210 min / 300 min (80 %/100 %).
Cena: 3 390,- Kč


Vyžínač s integrovaným akumulátorem pro snadné dokončovací a začišťovací práce FSA 45

zahradni2
Kompaktní akumulátorový vyžínač pro snadné dokončovací a začišťovací práce bez omezení elektrickou přípojkou. Integrovaný akumulátor s indikací stavu nabití, nastavování tyče a obloukové trubkové rukojeti bez použití nářadí, jednoduchá výměna nože PolyCut za žací strunu bez nutnosti výměny žací hlavy, hmotnost 2,3 kg b. Nabíjení akumulátoru 145 min / 210 min (80 % /100 %).
Cena: 3 390,- Kč


Zahradní nůžky s integrovaným akumulátorem HSA 45

zahradni3
Velmi lehké akumulátorové zahradní nůžky s dobrým výkonem k stříhání větví v blízkosti domu. Jednostranně broušené nože s roztečí zubů 24 mm, integrovaným ochranným krytem proti pořezání, našroubovaným vodicím krytem, integrovaným akumulátorem s indikací stavu nabití, hmotnost 2,3 kg. Nabíjení akumulátoru 145 min / 210 min (80 %/100 %).
Cena: 3 390,- Kč


Pily na přípravu dřeva    

zahradni5
STIHL MS 271
Mnohostranně použitelná pila s benzinovým motorem 2,6kW
Mnohostranná, robustní pila s benzinovým motorem 2,6kW s úsporným motorem 2-MIX a dlouhodobým systémem filtrace vzduchu s předřazeným odlučovačem. Profesionální antivibrační systém. Splňuje normu o zplodinách EU II. Vhodná pro farmáře, firmy pečující o veřejnou zeleň, stavební dělníky a tesaře, ale i pro domácí přípravu palivového dříví.
Cena: 14 290,- Kč


STIHL MS 261
Legendární motorová pila s benzinovým motorem 3,0 kW
Velmi mnohostranná pila s benzinovým motorem střední výkonové třídy. Úsporná, s nízkými vibracemi, univerzálně použitelná při ošetřování lesních kultur a hustých porostů, při probírce tyčoviny a slabých stromů, při stavebních pracích a při řezání palivového dříví. Snadno čistitelný filtr HD2 a mnoho dalších praktických detailů. Až o 20 % nižší spotřeba a o 50 % nižší emise oproti konvenčním dvoutaktním motorům STIHL.
Cena: 16 590,- Kč (akční cena)


STIHL MSE 230 C-BQ
Špičkový profesionální model: 2,3kW elektropila se se zařízením pro napínání řetězu
Stroj je vybavený elektromotory typu AC - synchronní elektrický motor s uhlíkovými kartáčky na střídavý proud. Elektronická ochrana motoru indikuje přetížení rozsvícením červené LED a automaticky přerušuje přívod proudu do motoru Oblasti použití je při profesionální práci se dřevem (restaurátorské a tesařské práce), náročnější práce v interiéru a na zahradě i při přípravě palivového dřeva.
Cena: 9 590,- Kč


STIHL MSE 170 C-Q
Lehká a komfortní elektrická pila 1,7kW elektrická pila
Lehká a komfortní elektrická motorová pila k řezání palivového dříví. Stroj je vybavený elektromotory typu AC - synchronní elektrický motor s uhlíkovými kartáčky na střídavý proud. Ochrana proti přetížení motoru proudovým jističem. Pro skupinu uživatelů jako jsou řemeslníci, zemědělci, příležitostní uživatelé i pro přípravu palivového dříví. Výhodou je tichý provoz a minimální nároky na obsluhu a údržbu.
Cena: 6 390,- Kč


STIHL MSA 160 C-BQ
Inovační výkonná akumulátorová pila
První akumulátorová pila od firmy STIHL ve třídě 36 V. Splňuje nároky na vysoký výkon a pracovní komfort a je ideálním pomocníkem při řezání palivového dříví, při péči o pozemek a zahradu a také pro řezání v uzavřených prostorech. Nový pilový řetěz 1/4" PM3 s nízkými vibracemi a malými zpětnými rázy, který byl speciálně vyvinut pro lehké a kompaktní motorové pily. S lištou 30 cm vhodná na větve a malé stromy o průměru do 20 cm. Akumulátor a nabíječka není součástí dodávky.
Cena: 7 990,- Kč


STIHL MSA 200 C-BQ
Velmi výkonná akumulátorová pila
Nová akumulátorová motorová pila, ještě výkonnější než model MSA 160 C-BQ. Velmi vhodná pro použití v oblastech citlivých na hluk. Pro dřevostavby na profesionální i příležitostné úrovni, údržbu veřejné zeleně, ale i na práci v interiéru bez hluku a spalin. S řetězem STIHL 1/4" PM3 vyvinutým speciálně pro fascinující řezný výkon. Velmi pohodlná a jednoduchá obsluha.
Cena: 9 690,- Kč


Foukače pro úklid listí a čerstvě napadaného sněhu 

zahradni11   
STIHL BG 56
Lehký benzinový foukač
Lehký benzinový foukač s dobrým poměrem hmotnosti na jednotku výkonu. Odstraňuje z ploch rychle spadané listí a posečenou trávu. Vysoký výkon při nízkých emisích škodlivin díky motoru 2-MIX. Páčka plynu s aretací a tlačítkem STOP.
Cena: 5 990,- Kč (akční cena)


STIHL BGE 81
Lehký, výkonný elektrický foukač
Lehký elektrický foukač, se sníženou hlučností s velmi silným proudem vzduchu pro odstraňování listí, posečené trávy a jiného odpadu z ploch v okolí domu. Se sadou pro přestavbu volitelně i jako vysavač, přičemž přestavba z foukače na vysavač je možná rychle a bez použití nářadí. Komfortní ovládání jednou rukou. S plochou hubicí.
Cena: 2 690,- Kč (akční cena)


STIHL BGA 56
Úklid listí bez námahy
S překvapivou silou, tiše, především ale pohodlně: Tak se Vám bude pracovat s Vaším novým foukačem BGA 56. Lehké, výkonné nářadí odstraní bez námahy listí a posečené či ostříhané zbytky rostlin. BGA 56 lze přizpůsobit ve třech stupních individuální výšce těla popř. příslušnému použití. Zabráníte tak zbytečné ztrátě foukací síly kvůli velké vzdálenosti od země. Pracujete tak tiše, že nerušíte sousedy a dokonce nepotřebujete žádnou ochranu sluchu.
Cena: 3 690,- Kč


Štěpkovač 

 zahradni13

VIKING GE 150
Výkonný elektrický zahradní štěpkovač větví
Silný elektrický zahradní štěpkovač s plnícím otvorem ve tvaru čtyřlístku Se spínačem krytým fólií a nožovým kotoučem se sníženou hlučností. Patentovaná řezací technika Multi-Cut 150. Ideální ke zpracování větví do průměru 35 mm.
Cena: 10 390,- Kč


Zahradní sekačky    

zahradni15
Kompaktní akumulátorová sekačka za příznivou cenu VIKING MA 235
MA 235 je ideální pro zahrady rozlohy do 200 m². Překážky, jako jsou keře, stromy či úzké průchody jsou pro tento přístroj velmi lehce přístupné díky kompaktní konstrukci a absenci přívodního kabelu. Spotřeba energie je hospodárná a provoz sekačky velmi tichý, takže neruší klid na zahradě ani v jejím sousedství.
Cena: 7 990,- Kč


Akumulátorová sekačka MA 339 C s komfortním jednodílným vodicím držadlem
Robustní plastová skříň, centrální nastavení výšky sečení v 5-ti úrovních a komfortní jednodílné vodicí držadlo činí z údržby trávníku snadnou a pohodlnou záležitost. Pro svůj tichý a ekologický provoz obdržely akumulátorové sekačky na trávu značku ochrany životního prostředí „Modrý anděl“.
Cena: 11 990,- Kč
 
Komfortní silná sekačka s pohonem kol MB 448 TC
Kompaktní sekačka moderní designové koncepce s komfortním jednodílným vodícím držadlem pro snadný přístup k travnímu koši. S pohonem kol v pevném převodovém stupni a šíří záběru 46 cm. Stabilní skříň z polymeru, centrální nastavení výšky sečení a maximálně praktický sběrný koš na trávu o objemu 55 litrů.
Cena: 17 790,- Kč


Robotická sekačka MI 422
Robotická sekačka MI 422 je jako ve svém živlu na menších travnatých plochách do 500 m². Vždy s dokonalým výsledkem a v nejkratším možném čase, takže je trávník je velmi rychle připraven k Vaší relaxaci.
Cena: 35 290,- Kč
 
 

 

 

 

Zdroj, foto: STIHL a VIKING

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

pho
 

15. červenec 2020
Dnes má svátek Jindřich

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek

 

 

Soutěže