Užijte si radost Vánoc s třemi novými kolekcemi Villeroy & Boch

Užijte si radost Vánoc s třemi novými kolekcemi Villeroy & Boch

www.luxurytable.cz

Luxurytable.cz Annual Christmas Edition 2017 Villeroy Boch cena od 505 Kc

Udělejte si pauzu uprostřed předvánočního shonu a dopřejte si svátky v kouzelné atmosféře. Vytvoří ji pro vás výrobky v klasickém designu ze tří speciálních kolekcí Villeroy & Boch. Vsaďte na dárky a dekor, který se neokouká.


Limitovaná edice Annual Christmas Edition si pohrává s motivem dovážky dárků. Dopřát si můžete ozdoby na stromeček i nádobí na sváteční snídani. Také kolekce My Christmas Tree nabízí ozdoby, které zkrášlí stromeček. Něžné zvonečky nebo dekorace jako z krajky či legrační tria tučňáků, Santů a Louskáčů dokreslí veselou a radostnou náladu při předávání dárků. Kolekce Christmas Toys 2017 přináší drobné nezbytnosti, které se postarají o doladění vánočních detailů. Dekorativní předměty, kroužky na svíčky a ubrousky, ornamenty, houpací lokomotiva, gobelínový běhoun, svícny, originální adventní kruh, měkoučký polštář nebo například vánoční koš na pečivo ukážou, že nezapomínáte ani na drobnosti, které jsou tak důležité pro celkový dojem.

vanocni
Klasická barevná kombinace červené, zelené a bílé a špetka nostalgie ke krásným Vánocům patří. Tyto prvky najdete ve všech třech kolekcích. Produkty jsou navíc vyrobené z kvalitního německého porcelánu a často jsou ručně malované. Výrobky seženete v internetovém obchodě www.luxurytable.cz

nebo v prodejně Villeroy & Boch v obchodním domě Kotva na Náměstí Republiky v Praze.

 

Prodejna Villeroy & Boch
Obchodní dům Kotva – 3. patro
Náměstí Republiky
Praha 1
Facebook:http://www.facebook.com/pages/Luxurytablecz-Villeroy-Boch-Praha-OD-Kotva/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

camm

17. únor 2020
Dnes má svátek Miloslava

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek