NOVINKA – Véčko pro všechny

PRODUKTOVÉ TIPY SENCOR

www.sencor.cz

encorelement 2

Zase je to V - Véčko pro všechny


„Ahjj, kde si sjedmee?“ co mi to zase přišlo za SMS? Také se vám to někdy stalo? Dostanete zprávu a musíte si ji několikrát přečíst, zamyslet se a nějak „přeložit“, abyste ji pochopili. Ale co vy sami? Také zjistíte, že od vás odešel text, podobný šifře? Ano, dotekové telefony jsou skvělé, umí spoustu věcí – nahrazují nám počítač, fotoaparát, záznamník, diář, starají se o naši zábavu, měří nám tep, hlídají kalorie a další, možná ani o mnohém nemáme tušení, že právě ten náš stroj umí. Ale je to potřeba? Nejčastěji chceme od telefonu, aby zvládl volání, SMS, možná MMS, nějakou tu fotku a třeba budil. A hlavně, aby baterka trochu vydržela! Což u mnohých smartphonů, hlavně když je máte nějaký čas, baterie moc dlouho nevydrží.


Vzpomínáte tedy také na staré telefony, které uměly jen zavolat, poslat zprávy a z her nám nabízeli maximálně Hada? Ale baterii jsme nabíjeli po 3 dnech a možná i déle! Přitom byly i hezké, elegantní, lehké.


I dnes si můžete takový pořídit. SENCOR Element P 008 V je nový véčkový telefon elegantního vzhledu. Má dispej o velikosti 1,77 ´´ TFT, operační paměť 32 mB stejně jako ROM. Má slot na Micro SDHC (do 8 GB). Vybaven je Bluetooth 2.1, FM radiem, přehrávačem videa a hudby.

SENCOR Element P 008 V je dostupný za cenu 699 Kč.


Zdroj, foto: www.sencor.cz

 

 

 

17. říjen 2021
Dnes má svátek Hedvika

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek