Doporučíte mi vodní matraci?

Doporučíte mi vodní matraci?

www.pamax.cz

 

matraceeva


Spánek je důležitý pro náš správný odpočinek. Každý z nás potřebuje spát, ale důležité je DOBŘE spát. Znáte ty noci, kdy se budíte, protože vás pořád něco tlačí a vy ne a ne najít tu správnou polohu.


Zkoušeli jste vodní matraci? Vodní matrace byly hitem v minulých letech a jsou oblíbené dodnes, byť jejich obliba klesá, protože konkurence pěnových matrací je veliká. Zákazníci, kteří ale vodní matraci mají a jsou na ni zvyklí, tak kupují další. I zde platí, že matrace jsou v různých rozměrech i výškách.

Letak2
Vodní matrace má například jednu „vychytávku“, kterou jiné matrace nenabízí, a to je vyhřívání. Pokud tedy jste, většinou se jedná o ženy, zákaznice, která neustále trpí pocitem chladu a máte rádi teplo, pak tento komfort je neodolatelný.


Vodní matrace je i lehce udržitelná. Nemusí se o ni extra pečovat. Jedenkrát za rok stačí nalít do matrace 200 ml roztoku, který udržuje vodu ve formě, aby se nezkazila. Tento roztok lze koupit u prodejců vodních matrací za cca 220 Kč. „Z tohoto pohledu je jasné, že životnost vodních postelí je velmi vysoká. Ve většině případů, kdy se matrace zničí, si může zákazník sám, a to špatnou manipulací při stěhování nebo nepozorností s ostrým předmětem“, říká Renata Kolínská, majitelka centra kvalitního spánku Pamax.


„Zákazníkům, kteří s vodní postelí nemají z minulosti zkušenosti, s klidným svědomím nabídneme matrace pěnové, které jsou dnes svými vlastnostmi z pohledu na zdraví člověka – kopírováním těla – shodné s matrací vodní“, dodává paní Renata Kolínská. „Mezi ně patří například námi vyvinutá matrace X-FIT variety, která se skládá z 8 vrstev různě polohovaných, dle potřeb klienta.“

 


Zdroj, foto:  www.pamax.cz

 

 

 

 

 

 

 

15. červenec 2020
Dnes má svátek Jindřich

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek

 

 

Soutěže