Svítidla pro školáky z RETLUXu

RETLUX proměna

www.retlux.cz

 

retlux skola1

Před začátkem dovolených většina z nás řeší, jak proměnit sebe, abychom se na pláži či v lese, v pěkném outfitu či díky dobré fyzičce, cítili báječně.
S novou pracovní i školní sezónou pak přichází otázka, co lze udělat proto, abychom se báječně cítili doma, kde je všechno stejné jako před létem. Značka Retlux nabízí rychlou a nízkonákladovou proměnu:

 

- pokojíčku novopečeného školáka,
- příliš důvěrně známé kuchyně,
- předsíně – brány, která by měla zvát do domácího klidu a pohody,
- nebo jiného zákoutí, které už vás nebaví.


Rozsviťte své obydlí doslova i přeneseně hravými svítidly od Retluxu. Stropní svítilo se skládá z jednoduché univerzální šňůry RFC008 s paticí E27 (na 220-240V a max. příkon 60 W), která je vyrobena z barevného ABS plastus efektním textilním opletem šňůry .

Její doporučená MOC je pouhých 109 Kč.


Ve stejné barvě, což nemusí být jen zelená – barva letošního roku, se dodává i designové LED Svítidlo RFC003. To má příkon 18 W a světelný tok 1200 lm, teplé bílé světlo o teplotě 2700K a životnost více než 25000h. retlux skola2

LED svítidlo je dostupné za MOC 439 Kč a společně se šňůrou reprezentuje dostupné designové řešení osvětlení, kde je chytře integrován LED světelný zdroj do tělesa samotného svítidla. 

 

Na pracovní stůl, noční stolek či polici v kuchyni, pak můžete přidat stolní lampičku. Jednoduchý model RTL192 s příkonem max. do 25W a paticí E14 navodí v místnosti příjemnou atmosféru a osvítí místo, kde potřebujete dobře vidět.

 

Lampička s rozměry 110 x 176 x 330,5 mm se vejde téměř kamkoli a k dostání je za cenu MOC 219 Kč.

retlux skola3

Je-li pro vás jednobarevný formát příliš ordinérní, můžete LED svítidlo, šňůru i lampičku vesele kombinovat. K dostání jsou v těchto barevných provedeních:

 

- LED svítidlo a šňůra: bílá, žlutá, červená, tyrkysově modrá a zelená
- stolní lampička: bílá, oranžová, růžová, modrá, zelená, černá

 

Popustíte-li uzdu své fantazii, můžete začít proměnu výmalbou místnosti. Její barvu ladit se zvolenými barvami osvětlení i zde anebo vsadit na čistě bílou, která dá barevným prvkům lépe vyniknout. V takovém případě je možné udělat i velmi nenáročnou náhradu vypínače či vypínačů.

 

Vyměnit při malování starý, léty opotřebovaný model za nový se rozhodně nabízí. A nabízí to i Retlux.


Jednoduché stylové vypínače AMY (v jednopólovém, střídavém, křížovém i sériovém provedení) jsou k dostání za MOC od 69 do 99 Kč, v kombinaci se zásuvkou standardní nebo satelitní a datovou pak od 139 Kč do 219 Kč. Rámečky k těmto vypínačům se cenově pohybují mezi 39 Kč a 69 Kč. Díky nim modely AMY dokonale splynou s nově vymalovanou stěnou.

Novinkou jsou v tomto segmentu na trh právě uvedené elegantní modely PENNY, které jsou dostupné v MOC od 99 Kč za nejjednodušší model až po 279 Kč za TV + satelitní zásuvku. Kompatibilní rámečky na ně stojí od 49 Kč do 89 Kč.

vypinac 1vapinac retlux2

Všechny produkty RETLUX jsou maximálně šetrné k životnímu prostředí, protože nabízejí výraznou úsporu energie a mnohem delší životnost oproti konvenčním světelným zdrojům. Například LED žárovky RETLUX snižují emise až o 90% oproti klasickým žárovkám, zároveň neobsahují žádné nebezpečné látky (rtuť), takže jejich recyklace je jednodušší a méně nákladná. Každý zákazník si v širokém sortimentu může vybrat světelný zdroj podle svých požadavků a představ. S orientací mezi množstvím výrobků mu budou nápomocny internetové stránky výrobce www.retlux.cz s užitečným Slovníkem pojmů, v němž najdete srozumitelné vysvětlení odbornějších termínů. Na těchto stránkách naleznete i kompletní seznam prodejních míst.


RETLUX
Je značkou zaručující vysokou kvalitu produktů v oblasti elektroinstalačního materiálu, svítidel a žárovek. RETLUX si zakládá nejen na kvalitě svých výrobků vzhledem k jejich designu a funkčnosti, ale i s ohledem k životnímu prostředí. Portfolio značky se neustále rozšiřuje, proto se produkty RETLUX již nyní objevují v mnoha domácnostech, počítá se s nimi při zařizování novostaveb i při stavbách samotných, soukromých i průmyslových.


Více informací o kompletní nabídce výrobků značky RETLUX naleznete na www.retlux.cz

 

 

 

 

 

 

 

;EK

 

 

17. únor 2020
Dnes má svátek Miloslava

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek