Začíná škola s Wiesner-Hager

Začíná škola!

cage4 copy

Prázdniny se nekompromisně blíží ke svému konci a školní rok se je již v dohledu. Ať již máte doma školáka či studenta, jistě mu chcete udělat radost a do nového roku mu nachystat i nějakou, byť malou změnu, v jeho pokoji, v jeho království. Ale, určitě každý rodič přemýšlí i nad funkčností daného doplňku nebo prostě dané změny, která majitele pokojíčku nadchne.

Wiesner Hager cage p3

Co třeba doplnit pokoj o designovou skříňku? Rakouský Wiesner-Hager nabízí zajímavý prvek CAGE, který se může stát obyčejnou skříňkou, předělovacím modulem i designovým doplňkem. Dostupný je v několika variantách rozdělení svého obvodového prostoru. Základem je rám z kovových trubek a následné police a úložné prostory jsou jen na vaší fantazii, jak si je navrhnete. Zároveň i materiály, ze kterých jsou pak předěly vyráběné. Vyberete si tvar, barvy i materiály - takže romantická pro dívku i industriální pro rockera - nic není problém.

Wiesner Hager cage p9

A také se zamýšlíte nad tím, kam si váš student odloží ty kopy knih a studijních materiálů až se bude učit? Co třeba doplnit pokoj pohyblivým stolem FOXX. Každý jeho uživatel si může nastavit výšku pracovní plochy sám, dle své vlastní výšky tak, aby splňoval pravidla správného sezení a držení těla. Nastavitelnost je možná buď manuálně, nebo i elektronicky - dle varianty stolu, kterou si pořídíte.

 

A co židle? Ta musí být lehká, vzdušná, ergonometrická se snadným ovládáním. Toto všechno splňuje židle POI. Jedná se o designový, skořepinový kousek. Opěrka obemyká celá záda, která jsou správně tvarována. Židle je k dostání ve více jak 10 variantách barev i tvarů - s kolečky i bez, jako pevná.

 

Více inspirace naleznete na www.wiesner-hager.com/cz/

 

 

15. srpen 2020
Dnes má svátek Hana

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek