RETLUX na českém trhu září

RETLUX na českém trhu září

www.retlux.cz

50002192 01

Mezi výrobky značky RETLUX, která nedávno odstartovala působení na českém trhu, najdeme prakticky všechny obvyklé tvary a příkony LED žárovek v kompletním sortimentu užívaných patic. Dále svítidla, halogenové žárovky, noční osvětlení a vánoční LED dekorace a světelné řetězy. Výrobky se vyznačují vysokou kvalitou zpracování a dlouhou životností. Samozřejmostí je rychlý náběh na plný výkon při rozsvícení, několik možných barev světla ze žárovek – teplá, studená a denní bílá, i velmi malé rozměry při zachování vysokého světelného výkonu. Rovnocennou součástí sortimentu značky je elektroinstalační materiál včetně měřicích přístrojů, různých detektorů, spojovacích materiálů a specializovaného nářadí.

50002194 03

Všechny produkty RETLUX jsou maximálně šetrné k životnímu prostředí, protože nabízejí výraznou úsporu energie a mnohem delší životnost oproti konvenčním světelným zdrojům. Například LED žárovky RETLUX snižují emise až o 90% oproti klasickým žárovkám, zároveň neobsahují žádné nebezpečné látky (rtuť), takže jejich recyklace je jednodušší a méně nákladná. Každý zákazník si v širokém sortimentu může vybrat světelný zdroj podle svých požadavků a představ. S orientací mezi množstvím výrobků mu budou nápomocny internetové stránky výrobce s užitečným Slovníkem pojmů, v němž najde srozumitelné vysvětlení odbornějších termínů.

 

RETLUX
Je značkou zaručující vysokou kvalitu produktů v oblasti elektroinstalačního materiálu, svítidel a žárovek. RETLUX si zakládá nejen na kvalitě svých výrobků vzhledem k jejich designu a funkčnosti, ale i vzhledem k životnímu prostředí. Portfolio značky se neustále rozšiřuje, proto se produkty RETLUX už objevují v mnoha domácnostech, počítá se s nimi při zařizování novostaveb i při stavbách samotných, soukromých i průmyslových.


Více informací o kompletní nabídce výrobků značky RETLUX naleznete na www.retlux.cz

 

15. červenec 2020
Dnes má svátek Jindřich

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek

 

 

Soutěže