SENCOR - Za málo peněz hodně muziky

Za málo peněz hodně muziky

sss 81

 
Hudba je skvělým doplňkem společenských akcí, bezdrátový reproduktor SENCOR SSS 81 umožní si poslechnout trochu muziky ať jste na chatě, kde není žádné stereo, na dovolené u moře či jen nejste fanoušky tichých pikniků. Díky odolné konstrukci a příručním rozměrům se stává ideálním pro cestování.

 

Reproduktor disponuje dvěma stereo reproduktory a dvěma pasivními basovými zářiči s maximálním výkonem 10 W, LED displejem, ale i baterií s kapacitou 2000 mAh, nabíjenou přes USB konektor. Kapacita baterie umožňuje přehrávat hudbu až 12 hodin při střední úrovni hlasitosti.

 

Můžete si pustit rádio i hudbu dle Vašeho výběru, kterou do reproduktoru dostanete přes 3,5mm jack, USB port nebo slot na micro SD kartu. Dále se můžete jednoduše připojit svým mobilním telefonem přes Bluetooth s dosahem až 20 metrů.

 

Doporučená maloobchodní cena reproduktoru 649 Kč.

 

Další informace o výrobku najdou zákazníci na stránkách http://www.sencor.cz/produkty

 

 

 


SENCOR
patří k nejrychleji rostoucím značkám vůbec a v současné době nabízí své produkty na více než 50 světových trzích. Společnost byla založena roku 1969 v Japonsku a jejím hlavním cílem je nabízet výrobky, které splňují náročné požadavky současného zákazníka na špičkovou kvalitu a design. Ten se kromě funkčnosti vyznačuje i výraznou barevnou rozmanitostí u většiny produktových řad. SENCOR pravidelně rozšiřuje své portfolio, jež v současné době zahrnuje více než tisíc produktů v několika kategoriích. Mezi ně patří například kuchyňské spotřebiče, spotřební elektronika, domácí spotřebiče, kosmetika, AV, vybavení do automobilů a vybavení kanceláří.
Více informací o kompletní nabídce výrobků značky SENCOR naleznete na http://www.sencor.cz/

 

 

 

 

11. červenec 2020
Dnes má svátek Olga

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek

 

 

Soutěže