Jaké bude počasi? Meteostanice SENCOR jsou plně k dispozici

Jaké bude počasi? Meteostanice SENCOR jsou plně k dispozici

www.phoenixcom.cz


Chystáte se na tento víkend nebo na tuzemskou dovolenou a nevíte, co si s sebou zabalit? Budou mít meteorologové pravdu a ochladí se? Nestačí mi tedy 1 kraťasy a jedno tílko? Musím mít i šusťačku, plíštěnku, tepláky ..?
Všichni se ptáme, sledujeme předpovědi a tápeme.


Možná by nám pomohla meteostanice SENCOR SWS 270, s bezdrátovým senzorem. Meteostanice sleduje nejen čas, teplotu uvnitř, ale i venkovní teplotu, vlhkost a graficky znázorňuje stav počasí (takže „mráčky s čárkami“ nyní nepreferujeme). Také vás probudí díky budíku, a to v přesný čas, který je řízen radiovým signálem. K dostání je za cenu 1099 Kč.
Fotografie v příloze.

SWS270

 

Pokud se chcete stát skoro profesionály, jistě vám udělá velkou radost meteostanice SENCOR SWS 9700, která se skládá z domácího 14,7 cm velkého displeje, který můžete přepínat mezi 256 barvami a venkovním snímačem, který snímá teplotu, vlhkost, rychlost větru, směr větru a dešťové srážky.
Snímač je možné umístit od domácí stanice až 150 metrů.

meteo2


Na domácí stanici lze nastavit barvu, jas obrazu. Obrazovka informuje o přesném času a datu, který je řízen radiovým signálem DCF77. Na obrazovce lze vyčíst také přesný tlak vzduchu, vlhkost vzduchu směr a sílu větru. Také lze zjistit předpověď počasí na 24 hodin.


S touto meteorologickou stanicí se na vás budou obracet přátelé a soused o radu, jaké bude počasí.
Profesionální stanice SWS 9700 je k dostání za cenu od 2.999 Kč.


www.phoenixcom.cz

 

 

27. říjen 2021
Dnes má svátek Šarlota a Zoe

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek