Persil Summer Stains Collection

Persil Summer Stains Collection

www.persil.cz

 

Léto je po mnoha stránkách výjimečné roční období. V letních měsících se oblékáme jinak, stravujeme jinak a i voníme jinak. Mnohé z nás si na léto kupujeme i jiné, svěží parfémy. Nyní i naše prádlo může být nejen dokonale čisté, ale i nádherně svěží s novou letní limitovanou edicí pracího gelu Persil Summer Stains Collection. Poradí si i s obtížnými skvrnami, jako jsou ty od  trávy, ovoce nebo zmrzliny, které jsou tak typické právě pro teplé letní měsíce.   

PERSIL SUMMER Collection

Tato limitovaná edice Persil gelu je inspirována potřebami spotřebitelů při jejich letních aktivitách. Díky své vysoké účinnosti a speciálním enzymům lehce zatočí s odstraněním typických letních skvrn. Mimo jiné přináší benefit v podobě příjemné letní vůně. Je pro vás vyvinut s čerstvým a dlouhotrvajícím, svěžím letním parfémem, který odpovídá vaší letní náladě.

 

K dispozici bude ve veikostech 20, 40, 50 a 70 pracích dávek. Balení gelu o 20 pracích dávkách koupíte za 159 Kč a na trhu bude k dispozici od června. Více informací na www.persil.cz

 


*  *  *  *  *
O společnosti Henkel
Společnost Henkel působí celosvětově s vyrovnaným a diverzifikovaným portfoliem produktů. Díky silným značkám, inovacím a technologiím zastává společnost Henkel vedoucí postavení na trhu ve spotřebitelských i průmyslových odvětvích. V oblasti lepidel je divize Adhesive Technologies celosvětovým lídrem na trhu mezi všemi průmyslovými segmenty. V oblastech Laundry & Home Care a Beauty Care je Henkel na vedoucích pozicích na více trzích v několika kategoriích ve světě. Společnost byla založena v roce 1876 a má za sebou více než 140 úspěšných let. V účetním roce 2015 dosáhla obratu ve výši 18,1 mld. eur a upravený provozní zisk byl ve výši 2,9 mld. eur. Tři nejvýznamnější značky, Persil (prací prostředek), Schwarzkopf (přípravky na vlasy) a Loctite (lepidlo) spolu vygenerovali tržby v hodnotě více než 6 miliard eur. Henkel zaměstnává okolo 50 000 lidí po celém světě, kteří spolu tvoří zanícený a velmi různorodý tým, který spojuje společná firemní kultura, cíle vytvářet hodnoty udržitelnosti a sdílené hodnoty. Jako uznávaný lídr v oblasti udržitelnosti, je Henkel na předních příčkách v mnoha mezinárodních indexech a hodnoceních. Prioritní akcie společnosti Henkel jsou evidované v indexu DAX na německé burze cenných papírů.

V České republice působí společnost Henkel ve všech třech strategických oblastech již od roku 1991. Na českém trhu prodává firma Henkel ČR produkty více než 50 značek a zaměstnává 250 zaměstnanců.

 

 

 

Zdroj, foto: www.persil.cz

 

15. srpen 2020
Dnes má svátek Hana

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek