Dokonale čistá podlaha

Dokonale čistá podlaha a malé děti?

www.rowenta.cz

TZ Rowenta CleanSteam

Pozvěte do své domácnosti nového pomocníka od značky ROWENTA – CLEAN&STEAM 2v1  

Každá žena chce mít dokonalou domácnost a zároveň být skvělou matkou. Jak skloubit péči o batole s perfektním úklidem? ROWENTA uvedla na trh technologickou novinku – vysavač ROWENTA CLEAN&STEAM 2v1 (RY7557WH), který si okamžitě zamilujete!


Vysavač ROWENTA CLEAN&STEAM 2v1 kombinuje účinnost vysoce efektivního tyčového vysavače a parního mopu. Díky unikátní patentované sací hubici DUAL CLEAN & STEAM je prach z podlahy odstraněn vždy před jejím parním čištěním.  Ušetříte tak čas ztracený vysáváním a následným vytíráním podlah! Veškeré tvrdé podlahy budou rázem bez poskvrnky a to díky jedinému pohybu. Nezáleží, jestli máte doma parkety, dlažbu, vinylovou či plovoucí podkladu – vždy si můžete snadno a pohodlně na rukojeti měnit množství páry v závislosti na typu podlahy. Pára je připravena během 30 vteřin, na což vás upozorní integrovaný ukazatel. Tento vysavač se může pochlubit pokročilou cyklónovou technologií, která má na rozdíl od neustále se ucpávajících klasických filtrů dlouhotrvající skvělé výsledky úklidu, navíc zajišťuje vysoký stupeň separace prachu ze vzduchu.

 

Vysavač ROWENTA CLEAN&STEAM 2V1 likviduje až 99 % bakterií a choroboplodných zárodků, a to bez jakýchkoliv chemických přípravků, vystačí si pouze s obyčejnou vodou z kohoutku. Jelikož není třeba používat žádné přípravky, je úklid tímto vysavačem šetrný k životnímu prostředí a vhodný pro alergiky.

 

Díky odnímatelné nádržce na vodu, která má objem 0,7 litru, můžete bez obav uklízet až 40 minut nebo uklidit až 100 m2 bez nutnosti doplňování. Velkým benefitem vysavače ROWENTA CLEAN&STEAM 2V1 (RY7557WH) je poloviční úspora drahocenného času, který můžete věnovat svým nejbližším! Součástí balení jsou 3 náhradní mopy. Doporučená cena je 7 999 Kč.

 

Úklid a domácí mazlíčci? S novým pomocníkem od ROWENTY CLEAN&STEAM 2v1 už žádný problém!


Každodenní soužití s domácími mazlíčky nám kromě lásky, kterou nám dávají, bohužel přináší i spoustu starostí s úklidem. Jejich chlupy jsou takzvaně všude. Pro ty, kteří se nechtějí vzdát čisté uklizené domácnosti a zároveň svého milovaného mazlíčka, je ideálním pomocníkem vysavač ROWENTA CLEAN&STEAM 2v1 (RY7557WH)!


ROWENTA CLEAN&STEAM 2V1  je dokonalá kombinace parního mopu a bezsáčkového vysavače v jednom. Špínu a případné línající chlupy velice snadno odstraníte díky unikátní patentované sací hubici DUAL CLEAN & STEAM, která nečistoty z podlahy nejprve vysaje a vzápětí je vytře jediným přirozeným pohybem vpřed a vzad, tak jak jste zvyklí při vysávaní. Na rozdíl od klasických filtrů, které se ucpávají, pokročilá cyklónová technologie vysavače zajistí vysoký stupeň separace prachu ze vzduchu a váš domov zůstane dlouho krásně čistý. ROWENTA CLEAN & STEAM 2V1  si vystačí pouze s obyčejnou vodou z kohoutku. Díky tomu vytvoříte zdravé prostředí pro sebe své mazlíčky bez použití detergentu – pára zničí až 99 % bakterií a choroboplodných zárodků. Úklid se tak stane šetrný k životnímu prostředí.

Vysavač disponuje 0,7 litrovou nádržkou na vodu. Bez obav můžete uklízet až 40 minut nebo uklidit až 100 m2 bez nutnosti doplňování vody. K dispozici je možnost nastavení množství páry v závislosti od typu podlahy. Pára je připravena během 30 vteřin, na což vás upozorní integrovaný ukazatel. Vaše dlažba, parkety či vinylová podlaha budou jen zářit! Velkým benefitem vysavače ROWENTA CLEAN&STEAM 2V1 (RY7557WH) je poloviční úspora Vašeho drahocenného času, neboť zvládnete dvě věci v jediném kroku! Seženete jej za doporučenou cenu 7 999 Kč. Součástí balení jsou 3 náhradní mopy.


www.rowenta.cz

 

 

8. srpen 2020
Dnes má svátek Soběslav

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek

 

 

Soutěže