Vyhlašujeme válku mšicím

Vyhlašujeme válku mšicím

www.neudorff.cz

ISS 1059 00513
Napadli vaši pracně vypěstovanou zeleninu, ovoce nebo bylinky v květináči? Jsou všude a každý rok – na zahradě i v bytě. Postrachem pěstitelů jsou zejména mšice, protože napadají téměř všechny rostlinné druhy. Zbavit se jich můžete rychle a přitom bezpečně přípravky na přírodní bázi, které neohrozí vaše zdraví a škůdců vás zároveň spolehlivě zbaví.
Na ochranu zeleniny, drobného ovoce, okrasných rostlin a stromů je určen okamžitě působící přípravek na přírodní bázi Neudosan AF od firmy Neudorff. Je určený k likvidaci savých a žravých škůdců - zejména mšic, svilušek, molic apod. Přípravek nemá stanovenou žádnou ochrannou lhůtu, to znamená, že například ošetřené bylinky nebo zeleninu, můžete ihned po aplikaci konzumovat. Roztok neublíží ani užitečnému hmyzu, jako jsou slunéčka sedmitečná nebo zlatoočky.


Neudosan AF je roztok připravený k okamžitému použití v nádobách s mechanickým rozprašovačem. Což je velmi výhodné, protože jej můžete ihned použít na zahradě, ve skleníku nebo v uzavřených prostorech dle libosti. Při aplikaci je důležité rostliny důkladně postříkat i na rubu listů, kde se škodlivý hmyz nejčastěji ukrývá, a ošetření provádět časně ráno nebo večer.
Do bytu, kanceláře i na zahrádku


Neudosan AF je velmi účinný a zároveň šetrný k životnímu prostředí. Jeho účinná látka je čistě přírodní a pro člověka zcela bezpečná – je to draselná sůl přírodních mastných kyselin, které se v přírodě rychle odbourávají.  Výhodou je, že tyto látky nezůstávají v uzavřeném prostoru, proto se nemusíte bát přípravek použít v bytech, sklenících, kancelářích a zimních zahradách.  Přípravek je vhodný i pro hydroponické pěstování.


Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku. www.neudorff.cz

 

Neudosan AF Pripravek proti msicim

JAK JSEM SE ZBAVILA MŠIC NA BYLINKÁCH
Při vaření ráda používám čerstvé suroviny, zvlášť bylinky. Než abych je draze kupovala v obchodě, pěstuji si na balkoně a za oknem vlastní. Bazalka, máta, petrželka, tymián... znáte to.
Nedávno se na nich ale objevily malé kulaté černé tečky, které jsem vyhodnotila jako mšice. (Mohou být i zelené) Došla na to řeč s kolegyní v kanceláři a ta mi poradila, že bylinky nemusím hned vyhazovat, ale mám vyzkoušet přípravek Neudosan AF od firmy Neudorff, že jí na podobné škůdce vždycky zabral.


Říkala jsem si - chemický přípravek na bylinky, které chci potom dávat do jídla? To asi ne… Jenže to jsem nevěděla, že Neudosan je ekologický přípravek s přírodní účinnou látkou, který nemá stanovenou žádnou ochrannou lhůtu a tak se dají bylinky nebo zelenina konzumovat hned po aplikaci přípravku.


Čím to je? Účinná látka Neudosanu AF je čistě přírodní a pro člověka naprosto bezpečná – je to draselná sůl přírodních mastných kyselin, které se v přírodě rychle odbourávají.  Výhodou navíc je, že tato látka nezůstává v uzavřeném prostoru, proto se nemusíte bát přípravek použít v bytě, skleníku nebo kanceláři. Navíc působí okamžitě.
Teď už u mě mšice nemají šanci. Ať to zkusí, já jsem vybavená!

 

Zdroj, foto.: www.neudorff.cz

 

 

Neudosan® AF lze koupit ve specializovaných  obchodních řetězcích, ve středních a velkých zahradních centrech, zahradnictvích i květinářství. Doporučená cena 190,- Kč za 250 ml balení.
Firma Neudorff nabízí přípravky k řešení téměř všech problémů, s nimiž se můžete setkat při péči o zahradu. Přes sto šedesát let se věnuje ochraně životního prostředí a jeho udržitelnosti, proto jsou veškeré výrobky Neudorff šetrné k přírodě. Sortiment výrobků tvoří organická hnojiva, která se mohou používat v ekologickém zemědělství, přípravky na ochranu rostlin a přípravky k likvidaci hmyzích škůdců v domácnosti. Firma také vyrábí kompostéry, pomůcky ke kompostování. Výrobky jsou určeny zejména pro zahrádkáře, ale jsou vhodné jak pro ekologické pěstování zahradních plodin, tak pro integrované pěstování rostlin.

4. červenec 2020
Dnes má svátek Prokop

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek

 

 

Soutěže