Vše, co potřebujete pro perfektní výsledek praní - Nový Persil 360° Complete Clean

Vše, co potřebujete pro perfektní výsledek praní

Nový Persil 360° Complete Clean

www.persil.cz

Persil regular gel na bile 20 PD

V současné hektické době hledáme co nejlepší způsoby, jak si zjednodušit plnění svých povinností. A výjimkou nejsou ani domácí práce. Ideálním partnerem pro moderní život v domácnosti je prací prostředek Persil. Vyzkoušejte novinku Persil 360° Complete Clean - silnější receptura s vylepšenou technologií si bez velké námahy poradí se všemi požadavky na kompletní péči o vaše prádlo.

 

Persil 360° Complete Clean přináší novou recepturu. Zvolte například Persil gel pro bílé a stálobarevné prádlo na odstraňování skvrn s optimalizovanou směsí enzymů a speciálním polymerem, díky kterým snáze zatočí se skvrnami zejména na bavlně. Navíc se nemusíte bát opotřebení oblečení. Nový Persil je navíc šetrný k tkaninám, pomáhá omezit žmolkování, zjemňuje i vyhlazuje povrch textilních vláken a svým speciálním složením obnovuje barvy a zvyšuje jas. A jako bonus si po každém praní užijete dlouhotrvající svěžest, která vás bude provázet na každém kroku. S novým Persilem jednoduše získáte vše, co potřebujete pro perfektní výsledek vašeho praní.

 

Balení prášku nebo gelu o 20 pracích dávkách koupíte za 159 Kč, velké balení se 60 pracími dávkami stojí kolem 359 Kč. Více informací na www.persil.cz

Persil regular prasek na bile 20 PD


Věděly jste, že, … aneb Persil radí, jak si zjednodušit praní

Praní o dost zjednodušíte, pokud vynecháte předpírku. Dnešní prací prostředky jsou mnohem účinnější a výkonnější, proto skutečně není nutné oblečení předpírat. Bez předpírky šetříte nejen elektřinu, ale i své oblečení, které se při vysokých teplotách rychleji ničí.

 

Používejte kvalitní prací prostředky. Vedle tradičních pracích prášků se v současnosti do popředí dostávají prací gely. Výhodou gelů je, že stačí použít jen malou odměrku, která se umisťuje přímo do bubnu pračky a nastavit cyklus praní na nízkou teplotu. S Persil gelem tak ušetříte i energii potřebnou na ohřev vody v pračce. Jeho složení obsahuje biologicky odbouratelné tenzidy, takže nezatěžuje životní prostředí. Je velmi šetrný k tkaninám a zároveň si umí poradit se skvrnami. Pokud chcete posílit jeho účinek, stačí gel aplikovat přímo na skvrnu a nechat krátce působit. Hodí se i na ruční praní nebo na cestách. Je to jedna z nejmodernějších forem pracích prostředků, kterou v západní Evropě používá velká většina spotřebitelů a i u nás velmi získává na oblibě.

 

Používejte aviváže. Zjednodušíte si tím praní a ochráníte své oděvy. Prací gely mají v kombinaci s avivážemi výjimečnou vlastnost – chrání vlákna tkanin a usnadňují žehlení. Oblečení se méně mačká a déle si udrží nový vzhled. Mnoho lidí v dnešní době prádlo téměř vůbec nežehlí. Oblečení po vyprání jednoduše pověsí na sušák a nechají uschnout.

Přejete-li si méně žehlení, pak pračku také nepřeplňujte. Objem bubnu pračky naplňujte ideálně do 80 %. Oblečení tím umožníte potřebný pohyb uvnitř bubnu a prací prostředek tak snadněji pronikne do hloubky vláken, díky čemuž účinkuje během celého pracího cyklu. Navíc se tímto způsobem látky při praní tolik nepomačkají.

 

 

 

 

 

Zdroj, foto: www.persil.cz

 

*  *  *  *  *
O společnosti Henkel
Společnost Henkel působí celosvětově s vyrovnaným a diverzifikovaným portfoliem produktů. Díky silným značkám, inovacím a technologiím zastává společnost Henkel vedoucí postavení na trhu ve spotřebitelských i průmyslových odvětvích. V oblasti lepidel je divize Adhesive Technologies celosvětovým lídrem na trhu mezi všemi průmyslovými segmenty. V oblastech Laundry & Home Care a Beauty Care je Henkel na vedoucích pozicích na více trzích v několika kategoriích ve světě. Společnost byla založena v roce 1876 a má za sebou více než 140 úspěšných let. V účetním roce 2015 dosáhla obratu ve výši 18,1 mld. eur a upravený provozní zisk byl ve výši 2,9 mld. eur. Tři nejvýznamnější značky, Persil (prací prostředek), Schwarzkopf (přípravky na vlasy) a Loctite (lepidlo) spolu vygenerovali tržby v hodnotě více než 6 miliard eur. Henkel zaměstnává okolo 50 000 lidí po celém světě, kteří spolu tvoří zanícený a velmi různorodý tým, který spojuje společná firemní kultura, cíle vytvářet hodnoty udržitelnosti a sdílené hodnoty. Jako uznávaný lídr v oblasti udržitelnosti, je Henkel na předních příčkách v mnoha mezinárodních indexech a hodnoceních. Prioritní akcie společnosti Henkel jsou evidované v indexu DAX na německé burze cenných papírů.

V České republice působí společnost Henkel ve všech třech strategických oblastech již od roku 1991. Na českém trhu prodává firma Henkel ČR produkty více než 50 značek a zaměstnává 250 zaměstnanců.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

lercom

10. červenec 2020
Dnes má svátek Libuše a Amálie

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek

 

 

Soutěže