Zapomeňte na nohy křížem

Zapomeňte na nohy křížem

SpinaliS Rodeo 2

Zapomeňte, co vás učila maminka, co jste četla v etických příručkách slušného chování. Nohy křížem jsou nejhorší, co můžete svému tělu udělat. Při sezení s nohou přes nohu si nepřirozeně kroutíte pánev, přerušíte přirozenou cirkulaci krve a lymfy a můžete si i  utlačit nervy v dolních končetinách.


Pokud tedy na sobě nemáte zrovna krátkou sukni, nebojte se uvolnit a pořádně se na židli rozvalte, udělejte si maximální pohodlí. „Chlapský rozsed“ doporučují všichni odborníci, lékaři i fyzioterapeuti, ať se to nesmírně příčí etickým pravidlům a naší výchově. Široký posed s nohami do písmene V odlehčuje oblasti boků a stehen a napomáhá přirozenému oběhu krve a lymfy v těle.


Ze světových výzkumů týkajících se zdravého sezení vychází i nejnovějšího model zdravotní židle SpinaliS Rodeo. Ergonomicky tvarovaný sedák připomínající jezdecké sedlo je upevněn na pružině, která umožňuje dynamický sed, tj. balancování, podobně jako gymnastický míč. „Unikátní pohyblivý sedák dokonale kopíruje pohyby těla, páteř je v ideálním postavení a zádové i břišní svaly aktivně pracují.“, říká Adam Zaydlar z Centra zdravého sezení. Zdravotní židle SpinaliS byla vyvinuta před více než 17 lety na základě klinického testování, získala řadu světových ocenění a certifikátů a je chráněna několika patenty. Díky aktivnímu sezení je zaručena a udržována přirozená pánevní mobilita a zapojení „core“ - vnitřního posturálního svalstva - které zajištuje zdravou pozici páteře.


Centrum zdravého sezení nabízí nejen odborné rady, ale také možnost zapůjčení vybrané židle SpinaliS® domů nebo do kanceláře, a to ZDARMA, abyste si mohli ověřit, že Vám židle opravdu sedne! Vybírat lze z deseti typů zdravotních židlí a pro každou postavu i pracovní pozici, včetně zubařů, kosmetiček, IT pracovníků i vrcholných manažerů. Židle SpinaliS jsou certifikovanou zdravotní pomůckou, která bolestem zad nejen předchází, ale dokonce je i léčí.


Více informací na www.zdravotni-zidle.cz

 

Zkroťte svá bolavá záda na Rodeu
Zdravotní židle SpinaliS Rodeo posiluje zádové, břišní i hluboké stabilizační svaly zatímco sedíte. Díky patentovanému pohyblivému sedáku na pružině a snížené opěrce dovoluje maximální volnost pohybu při zachování ideálního ergonomicky zdravého postavení páteře. Sedák ve tvaru sedla podporuje plnou cirkulaci krve a lymfy a poskytuje odlehčení v bocích a stehenní oblasti. Je vhodná pro postavy 160 - 210 cm do 110 kg. Hodí se i na pracovní pozice, vyžadující zvýšený posed (včetně zubařů, kosmetiček, přepážek). Na výběr barvy černá, bordó a tmavě šedá. Cena od 15.690 Kč bez DPH, 18 985 Kč vč. DPH. www.zdravotni-zidle.cz


Zdravotní židle SpinaliS na pružině pomáhá:
•    Držet Vaše tělo vzpřímeně.   
•    Zmírňovat tlak na meziobratlové ploténky.  
•    Bez námahy posilovat posturální svaly, které při pasivním sezení ochabují.  
•    Odstraňuje bolesti zad i krku.

12. červenec 2020
Dnes má svátek Bořek

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek

 

 

Soutěže