Když zazvoní telefon

Když zazvoní telefon

udka1


Crr, crr, crr!!! Ten mobil zvoní na vašem pracovním stole! Popadnete ho a s provinilým výrazem vyrážíte hledat místo, kde budete mít alespoň trochu soukromí. Tušíte totiž, že téma se může každou větou změnit.....Doba i lidé kolem nás vyžadují okamžitou komunikaci a pracovní prostory velkých společných kanceláří či open space na to nejsou většinou připraveny.
 V obrovských otevřených kancelářských prostorách se před lety zhlédly snad všechny tuzemské firmy a ne a ne je to pustit. Průzkumy potvrzují, že kromě takřka neustálého šumu a pohybu nás v takovém prostoru nejvíce trápí nedostatek soukromí.


Věřte nebo ne, účinné a efektivní řešení tohoto problému ale existuje. A je dokonce velmi jednoduché. Je to stará známá telefonní budka!
         
Je o něco sofistikovanější než ty, které ještě před dvaceti lety byly na každém rohu, ale je také elegantnější, barevnější a hlavně útulnější. Sice v ní chybí telefonní přístroj, ale jinak v ní najdete vše, co potřebujete - sedátko a stolek na psaní poznámek či k odložení notebooku, pokud budete se svým protějškem komunikovat třeba po Skype. Samozřejmostí je osvětlení, elektrická zásuvka a řízené větrání. Přece jen jde o malý prostor, kde se rychle vydýchá vzduch…

text3
V kancelářích může budka stát kdekoli. U stěny, což může dodat ještě větší pocit soukromí a bezpečí, u okna, pokud si chcete během hovoru dopřát výhled, mezi pracovními stoly či poblíž kuchyňky. Díky prosklení nebude nikde působit jako rušivý element. Navíc si můžete vybírat z několika barev, materiálů a rozměrů, včetně varianty pro dva, určené třeba i k pracovnímu jednání.
A to nejlepší nakonec – je dokonale zvukotěsná!

 
Jednatel společnosti cre8 Jan Bastař

 „Když jsme s ,budkami‘ Framery začínali, počítali jsme, že o ně bude v České republice zájem a že jich ročně prodáme kolem padesáti. Zájem uživatelů, správců a projektantů kanceláří ale překonává naše očekávání. Zatím jsme za necelé dva roky na stopadesáti kusech,“ říká Jan Bastař, jednatel společnosti cre8, která se zabývá interiérovým designem pracovního prostředí a je výhradním distributorem akustického nábytku finské značky Framery pro český a slovenský trh. Z renesance telefonních budek tak těží spousta uživatelů nových či rekonstruovaných kancelářských objektů. „Z našich klientů je mají ve svých kancelářích například Amazon Bratislava, Oracle či Showmax,“ doplňuje Jan Bastař. A malá poznámka na závěr. Pokud někdo v „budce“ vyryje srdíčko s monogramy, či svůj podpis, že tam byl, má jistotu, že o drahocennou památku nepřijde. Zařízení má vlastní konstrukci a může jít při stěhování firmy pohodlně s vámi."

Zdroj, foto: www.cre8.cz a na www.facebook.com/cre8.cz/

14. červenec 2020
Dnes má svátek Karolína

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek

 

 

Soutěže