Vydejte se na exotickou cestu do dálného Orientu s kolekcí Quinsai Garden

Vydejte se na exotickou cestu do dálného Orientu s kolekcí Quinsai Garden

www.luxurytable.cz

Luxurytable.cz Quinsai Garden Melky talir Villeroy Boch cena 1050 Kc

Marco Polo popisuje Quinsai jako Město nebeské, které oplývá jenom těmi nejvybranějšími výrobky a nejlepším vínem. Kolekce Quinsai Garden značky Villeroy & Boch se inspirovala místem, do něhož se slavný cestovatel tolik zamiloval. Vznikla tak kolekce porcelánového nádobí, které v sobě snoubí jemnost orientálního umění a křehké přírodní motivy.

Luxurytable.cz Quinsai Garden Kavovy salek s podsalkem Villeroy Boch cena 450 Kc image

Důmyslně propracovaná a ručně malovaná kolekce odkazuje na cesty Marca Pola kašmírovým vzorem a kombinací s květinami, z nichž každá má svůj význam. Pivoňka představuje bohatství a vznešenost, kamélie symbolizuje velkorysost, magnólie je určená panovníkům a krásným ženám, chryzantéma představuje vytrvalost, statečnost a dlouhý život. Design talířů kolekce Quinsai Garden se dohromady skládá ve velký porcelánový obraz, v který můžete proměnit svůj stůl.

Luxurytable.cz Quinsai Garden Cajova konvice Villeroy Boch cena 2.920 Kc image

Vytvořená z toho nejjemnějšího kostního porcelánu tvoří kolekce Quinsai Garden vytříbené ohlédnutí za úchvatným orientálním městem ležícím na Hedvábné stezce. Dopřát si můžete čajový obřad z několika čajových sad, ale také hostinu. Zútulnit si byt něžnými květinovými motivy můžete díky dekorativní dóze či talířům.

Další inspiraci najdete na webu www.luxurytable.cz. Nebo se zastavte v obchodním domě Kotva v Praze, kde prodejna Villeroy & Boch sídlí.

 

 

 

 

 


Zdroj, foto:
www.luxurytable.cz

Prodejna Villeroy & Boch, Kotva, Praha
Facebook: http://www.facebook.com/pages/Luxurytablecz


Mediáln

25. květen 2020
Dnes má svátek Viola

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek