Značka IFROGZ rozšiřuje nabídku bezdrátových Bluetooth sluchátek a reproduktorů

Značka IFROGZ rozšiřuje nabídku bezdrátových Bluetooth sluchátek a reproduktorů

www.ZAGG.com

 

442 9 coda wireless headphones rose gold controls

IFROGZ, značka společnosti ZAGG Inc., specializovaná na kreativní mobilní doplňky, rozšířila svou nabídku bezdrátových Bluetooth® audio zařízení o sluchátka do uší, náhlavní sluchátka a reproduktory nové řady Coda a sluchátka do uší InTone.

Poslední řada bezdrátových zařízení IFROGZ se při svém uvedení koncem roku 2016 setkala s nadšeným ohlasem a rychle získala několik ocenění. Zákazníky i odborné recenzenty oslovila především vynikající hodnotou. Nabídla totiž kvalitu a funkce spojované do té doby s výrazně dražšími audio zařízeními.

Značka IFROGZ nyní tuto řadu dále posiluje a rozšiřuje nabídku pro zákazníky o dva nové typy bezdrátových sluchátek do uší, bezdrátová náhlavní sluchátka a mobilní bluetooth reproduktor pro společný poslech na cestách. Nové modely jsou ke koupi za velmi atraktivní ceny, takže neotřesou rozpočtem, ale nanejvýš dožívajícími důvody držet se zuby nehty drátových verzí sluchátek a reproduktorů.

Všechna zařízení lze snadno a rychle spárovat se zdrojem zvuku, díky intuitivnímu ovládání se jednoduše používají a zajistí vám celé hodiny hudebních zážitků, ať už chcete poslouchat sami, nebo s přáteli.
        
Rozšířená řada bezdrátových zařízení IFROGZ zahrnuje:
•    Sluchátka Coda Wireless do uší (doporučená cena 29,99 €) –
Kvalitní bezdrátové audio zaznamenává nový propad… cen. Bezdrátová sluchátka Coda do uší v paletě moderních barev a s 10mm reproduktorovými měniči využívají inovativní návrh ovládacího panelu jako bezdrátového centra známý ze sesterských řad této značky. Jsou lehounká a dají se pomocí chytrého magnetického úložného klipsu pevně přichytit k oblečení, což se hodí nejen při běhu či cvičení ale i na cestách. V rámci podpory je u modelu Coda Wireless zaručena výměna molitanů IFROGZ bez jakýchkoli omezení.

•    Náhlavní sluchátka Coda Wireless (doporučená cena 29,99 €) –
Těm, kdo dávají přednost poslechu ze sluchátek přes hlavu, nabízí model Coda Wireless 40mm reproduktorové měniče zajišťující kvalitní prostorový zvuk. Mezi nabitími dopřejí sluchátka uživateli 8–10 hodin bezdrátového poslechu, při kterém se díky pohodlnému měkkému a polstrovanému provedení může nerušeně ponořit do hudby. Součástí balení je záložní 3,5m AUX kabel, takže hudba může hrát dál.

•    Reproduktor Coda Wireless (doporučená cena 14,99 €) –
Bezdrátový reproduktor Coda skrývá ve štíhlém odlehčeném provedení velkolepý zvuk. Využívá totiž výkonné 40mm reproduktorové měniče a 360° všesměrový reproduktor, takže hudbou hravě vyplní celou místnost. Obsahuje vestavěný mikrofon umožňující se na cestách zapojit do konferenčních hovorů. Díky jednoduchému ovládání jediným tlačítkem nemusíte při každé změně přehrávané skladby sahat po zařízení, což při desetimetrovém dosahu nepochybně oceníte. Bezdrátový reproduktor Coda vám nabídne nejméně čtyři hodiny přehrávání.

•    Sluchátka InTone Wireless (doporučená cena 34,99 €) –
Sluchátka InTone wireless v ikonickém, ergonomickém designu do uší osvědčeném u nejprodávanějších drátových sluchátek IFROGZ poskytují příjemný zážitek z poslechu díky směrové akustice a 14mm reproduktorovým měničům, které vám umožní užít si hudbu i hovory skutečně naplno a při tom si udržet přehled o okolních zvucích.


Náhradní molitany na celý život
Sluchátka Coda Wireless jsou dodávána s doživotní omezenou zárukou Earbud Tips for Life™: pokud se opotřebují, poškodí nebo ztratí, IFROGZ vám je vymění.

Dostupnost:
Nová audio zařízení IFROGZ jsou v prodeji na stránkách www.zagg.com a u předních prodejců po celém světě. Na českém trhu tyto produkty distribuují partneři společnosti Zagg, tj. společnosti Qstore, Alza.cz a Euronics a dají se zakoupit také v prodejnách iStyle, iStores, iWant, iSETOS, Space a dalších.

 

 

Zdroj, fot: www.ZAGG.com

 

 

 

O značce IFROGZ
IFROGZ patří mezi pět největších značek stereofonních sluchátek v USA. Po celém světě se prodalo přes 35 milionů souprav. IFROGZ upravuje nejmodernější technologie tak, aby zákazníci dostali funkce, které nejčastěji chtějí a potřebují, bez zbytečných okras a přídavků, které především nafukují cenu. Dnešní svět je stále mobilnější a značka IFROGZ usiluje o to, aby technologie byly dostupné všem. Značka IFROGZ působí po celém světě, má pobočky v USA, Irsku a Číně. Její výrobky jsou globálně dostupné u předních prodejců, jako je Vodafone, ICA, Walmart, Target, Walgreens nebo Amazon. Navštivte stránky ZAGG.com a sledujte nás na Facebooku, Twitteru a Instagramu.

Značka společnosti ZAGG Inc (NASDAQ: ZAGG).

9. srpen 2020
Dnes má svátek Roman

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek

 

 

Soutěže