ROWENTA - od toaletních potřeb k vysavačům a kulmám

Od toaletních potřeb k vysavačům a kulmám

www.rowenta.cz
Značka elektrospotřebičů ROWENTA oslaví už za dva roky své 110. výročí. Za tuto dobu prošla mnoha změnami, navázala spolupráci s řadou prestižních designerů a díky svým technologiím si získala příznivce po celém světě.
Společnost Wentraub & Co GmbH uvedla na trh novou značku ROWENTA v roce 1909. Svou první elektrickou žehličku představila o 10 let později. Tento okamžik se stal skutečným průlomem v nabídce domácích spotřebičů. V současnosti značka ROWENTA nabízí skutečně rozsáhlý sortiment – od výrobků péče o tělo a vlasy až po pomocníky v domácnosti. V kategorii péče o domov zákazníci najdou především širokou škálu tyčových, ručních, sáčkových i bezsáčkových vysavačů a jejich příslušenství. Produkty péče o tělo zahrnují bohatou nabídku výrobků určených k epilaci, vysoušení, žehlení, kulmování a kartáčování vlasů či zastřihování vousů, vlasů a chloupků.
„Již více než století zásobuje německá značka ROWENTA domácnosti napříč kontinenty inovativními a spolehlivými pomocníky. Uživatel je u nás vždy na prvním místě, dokážeme vyhovět i těm nejnáročnějším. Již v dubnu letošního roku uvedeme na trh kompletní řadu ROWENTA Premium Care pro spotřebitelky s vysokými nároky na vlasovou péči. Ucelená kolekce šesti produktů se postará o perfektní účes jako ze salonu, samozřejmě s maximální péčí o zdraví všech typů vlasů. Exkluzivní povrch kulmy a žehličky s kašmírovým keratinem a arganovým olejem, intenzivní ionizace fénů či rotační kulmy jsou základem krásy vlasů plných lesku a vitality,“ upřesňuje Pavlína Vacková, produktová manažerka značky ROWENTA Personal Care.

kulma 2
ROWENTA STEAM CURLER (CF3810F0) je novinkou exkluzivní řady Premium Care. Parní kulma na vlasy je zárukou profesionálního výsledku při tvorbě zajímavého účesu. Vlasy při úpravě neplihnou, nelámou se ani nekrepatí – zůstávají naprosto zdravé! Správný postup hlídá časovač, který lze manuálně nastavit a přizpůsobit typu i délce vlasů. Unikátní technologie HYDRABOOST zachovává vlasy přirozeně hydratované a lokny tedy zůstávají pružné i po kulmování. Ve špičce kulmy je nádobka s vodou, která se při ohřevu přeměňuje na jemnou páru a 48 mikrootvory je vypouštěna do natočených vlasů. V momentě, kdy je pramen správně natočen a kulmování dokončeno, zazní zvukové znamení. Příjemné je, že nádobka na vodu je dostatečně velká a není třeba ji během úpravy účesu znovu naplňovat. A ještě jeden benefit navíc: O vlasy při jejich úpravě parní kulmou Rowenta Steam Curler pečuje i speciální povrch nástavců s kašmírovým keratinem a arganovým olejem. Doporučená cena je 1499 Kč (54, 90 €).
BRUSH ACTIV VOLUME&SHINE PREMIUM CARE (CF9540F0) je přelomový vysoušeč 2 v 1. Vlasy nejen vysuší, ale také dokonale upraví. Exkluzivní přírodní štětiny netahají, vlasy provzdušní, dokonale uhladí, zároveň dodají objem a lesk. Rotační vysoušecí kartáč je vybaven funkcí automatického otáčení, díky které vytvoříte dokonalý účes jako od profesionálního kadeřníka. Pramen vlasů se automaticky natočí kolem kartáče a vlasy se tak nezamotají. Samozřejmostí je u produktu řady Premium Care povrch s kašmírovým keratinem a arganovým olejem, který společně s funkcí dvojitého ionizátoru posiluje kvalitu a třpyt vlasů. Výkonný generátor iontů u BRUSH ACTIVE tvoří až 40x více iontů pro maximální objem a lesk než u běžného kartáče. Rukojeť kartáče je ergonomicky zúžená pro lepší úchop i malou dlaní. Lze si vybrat ze dvou druhů kartáčů (průměr 5 a 3 cm) pro ideální účinnost u všech délek vlasů. Balení obsahuje ochranné kryty pro oba výměnné kartáče. Pro rychlé a profesionální vysoušení se kartáč otáčí při příkonu 1000 W na obě strany a dva nastavitelné stupně teploty, výhodou je možnost nastavení chladného vzduchu, který výsledný účes zafixuje. Doporučená cena je 2199 korun (79, 90 €).

vysoušeč

ROWENTA VYSOUŠEČ VLASŮ SILENCE PREMIUM CARE (CV7920F0) je určen pro každou ženu, která pro vytvoření dokonalého účesu volí fén a oceňuje rychlé a zdravé vysoušení. Vysoušeče vlasů řady Premium Care jsou výkonnější, a dokonce 5x tišší než ostatní AC vysoušeče, a to díky patentovanému systému odhlučnění SILENCE PREMIUM CARE. S profesionálním AC motorem a vysokým příkonem 2300 W je vysoušení extra rychlé, a navíc má až 3x delší životnost. Pozor! Barvené, jemné a poškozené vlasy jsou více chráněny díky funkci HYDRA PROTECT, která umí automaticky nastavit optimální kombinaci teploty a proudu vzduchu. Péči o vlasy také zajišťuje povrch s kašmírovým keratinem a arganovým olejem – společně s funkcí ionizace je zajištěna dokonalá hydratace. Vybavení vysoušeče je ultra úzký koncentrátor (8 mm) a difuzér pro přirozené vlny a objem. Účes si můžete dokonale zafixovat skutečně studeným vzduchem. Nastavení teploty a rychlosti je možné díky třem stupňům nastavení teploty a dvěma stupňům nastavení rychlosti – pokud opravdu spěcháte, stačí použít funkci BOOST s výstupem vzduchu 120 km/hod. Běžná cena je 2499 korun (89, 90 €).

zehli 2

ROWENTA ŽEHLIČKA NA VLASY PREMIUM CARE LISS & CURL (SF7660) je zárukou dokonalého výsledku vašeho účesu, nabízí to nejlepší řešení s respektem ke zdraví a kráse vlasů. Žehlička LISS & CURL profesionálně vlasy narovná či natočí. S patentovanou technologií STRAIGHT OPTIMIZER žehlička vlasy neláme, dokonale je vyžehlí jedním tahem při šetrné teplotě 170 °C. Kvalitní tenké pláty (2,8 cm) jsou naplněné kašmírovým keratinem a arganovým olejem a spolu s ionizací napomáhají zefektivnit žehlení, zároveň přidávají vlasům na lesku. Aktivní generátor iontů ničí statickou elektřinu – vlasy jsou hladké, lesklé a lépe se upravují. Díky unikátnímu PRO CURLING systému žehlička zvládne různé druhy trendy vln, podtočení účesu, nebo dokonalý styling ofiny. 2 v 1 LISS & CURL se nahřeje do 30 vteřin, má ručně nastavitelnou teplotu (130–200 °C) na LCD displeji a bezpečnostní automaticky uzamykatelný systém s otočnou šňůrou (1,8 m). Běžná cena je 2799 korun (99,90 €).
PREMIUM CARE BRUSH&STRAIGHT (SF7510F0) má integrovaný kartáč z přírodních štětin, který jemně vypíná vlasy, perfektně je vyrovnává jedním tahem a zároveň zvětšuje jejich objem. I do vlasového stylingu se tak funkčně zapojil 3D efekt! Revoluční technologie BRUSH&STRAIGHT navíc umožňuje dokonalé vyžehlení vlasů při mnohem nižší teplotě, než potřebují běžné žehličky – při 170 °C namísto 230 °C. Povrch jedinečných žehlicích desek je napuštěn kašmírovým proteinem a arganovým olejem, čímž se nejen výrazně zvyšuje lesk a ochrana vlasu, ale také efektivita žehlení. Jedná se o profesionální, vysoce výkonné, pohyblivé žehlicí desky s trvanlivými kuličkovými ložisky, které snižují lámavost vlasů.  Premium Care Brush&Straight má funkci ionizace vlasů – výkonný generátor iontů hydratuje vlas, uzavírá jeho povrch a tím dodává lesk, eliminuje statickou elektřinu a umožňuje tak jednoduchou úpravu účesu. Žehlička je vybavena barevným podsvíceným LCD displejem. Perfektně se ohřeje již po 15 s. Je možné ji nastavit po 10 stupních v rozmezí 130–200 °C. Je vybavená otočnou šňůrou pro pohodlnou manipulaci a funkcí automatického vypnutí po 1 hodině nečinnosti.  Doporučená cena je 1 999 korun.

ipl 2

IPL INSTANT SOFT COMPACT (EP9603) patří do nové generace bezbolestné IPL epilace Rowenta s intenzivně zacíleným paprskem, který umožňuje dvakrát rychlejší epilaci s viditelnými účinky již po prvním použití. Patentovaný systém PRO PRECISION zajišťuje, aby žádné místo nebylo ošetřeno dvakrát a pokožka netrpěla. Rotační váleček zajistí rovnoměrné ošetření bez vynechaných míst. Přístroj byl dermatologicky testován a schválen pro běžné použití. Lze nastavit 2 režimy pro přesnou a účinnou epilaci, souvislé nebo bodové blikání. Podle fototypu pokožky lze nastavit intenzitu celkem do 5 pozic. Při opotřebení je možné zakoupit náhradní hlavici, nicméně se 300 000 záblesky vám vystačí až na 20 let.

row 2

ROWENTA SKIN RESPECT PREMIUM CARE (EP8060) kombinuje účinné odstraňování chloupků s inovativní a k pokožce šetrnou technologií, která zajišťuje spokojenost jak během epilace, tak po ní. Epilátor je použitelný i pod vodou a je vybaven exkluzivní citlivou epilační hlavou, která epilaci zjemní a zpříjemní. Hlava je vybavena novým skluzným materiálem, který nedře pokožku. Váleček pro uvolnění pokožky spolu s masážním systémem zajišťují během epilace uklidňující pocit. Vysoce hygienické a dermatologicky testované pinzety jsou vyrobeny z nerezové oceli, která nezachycuje nečistoty a předchází šíření bakterií a jiných nežádoucích látek. 24 precizních pinzet odstraní již půlmilimetrové chloupky. S funkcí optimální rychlosti rotace Dermo Protect, která má optimalizovat poměr mezi epilačním výkonem a počtem epilačních záběrů, je dosahováno dokonalých výsledků bez podráždění pokožky. Praktické a omyvatelné příslušenství obsahuje nástavec pro podpaží a třísla, peelingovou a holicí hlavu a zastřihovací nástavec. Doporučená cena je 2 499 korun.
Dokonalý jarní úklid s pomocníky ROWENTA

ROWENTA CLEAN&STEAM 2V1 (RY7557WH) – novinka letošního jara, kterou si zamilujete! Také se často potýkáte se zdlouhavým procesem při honem za dokonalým úklidem: nejprve vysajete celý byt, včetně tvrdých povrchů, a pak natočíte kbelík vody a celý proces úklidu opakujete – tedy alespoň na tvrdých podlahách? Díky novince značky ROWENTA můžete oboje zvládnout naráz. CLEAN&STEAM dokonale zvládne obojí – vysaje a vytře podlahu v jediném kroku. Ušetříte tak polovinu svého drahocenného času (každý týden strávíme v průměru 34 minut vysáváním podlah a dalších 31 minut jejich mytím). Vysavač CLEAN&STEAM totiž kombinuje účinnost tyčového vysavače a parního mopu. Díky unikátní patentované sací hubici dojde při jediném pohybu směrem vpřed i vzad k perfektnímu vysátí podlahy včetně koutů místnosti a zároveň k jejímu vyčištění parou. Díky tomu vytvoříte zdravé prostředí pro své nebližší bez použití detergentu – pára zničí až 99 % bakterií a choroboplodných zárodků. Doporučená cena je 7 999 Kč.

vysa 2

ROWENTA SILENCE FORCE EXTREME 4A FULL CARE (RO6486EA) Silence Force Extreme 4A Full Care je extrémně účinný vysavač vhodný pro všechny typy povrchů. Výkon vysávání je 4A s jedinou patentovanou hubicí Deep Clean bez přendávání hubic během vysávání, se kterou dokonale vysajete všechny povrchy. Vybavení Full Care s turbokartáčem, parketovou hubicí, a navíc s extra dlouhou štěrbinovou hubicí Precision Flex, zajistí dokonalý úklid i v nedostupných škvírách, dokonce i v automobilu vedle sedaček. Ekologický motor je šetrnější k přírodě, při tom však zachovává sací účinnost, na kterou jste zvyklí! Díky sáčku Hygiene+ se čtyřnásobnou filtrací a systémem Tego® Sorb zamezíte zápachu, díky samouzavírací klapce nepřijdete do styku s nečistotami, a to na 100 %. Patentovaný sáček Hygiene+ navíc vždy garantuje permanentní High Efficiency filtr na výstupu vzduchu, bez dodatečných nákladů. Pohodlí při vysávání zaručuje rukojeť ERGO KOMFORT se 3 pozicemi úchopu. Jakou intenzitou máte vysávat povrch, na kterém se právě nacházíte, vám poradí moderní LED indikátor. A to vše v dokonalém tichu – se 63 dB(A) nebo při tichém provozu s pouhými 58 dB(A), čili můžete během vysávání nerušeně sledovat i televizi. Doporučená cena je 8 999 Kč.
ROWENTA COMPACT POWER FULL CARE (RO3995EA) je ještě lepší, než byste čekali! Sáčkový vysavač hodnocený třemi A je extra tichý ve své třídě, výkonný a má dokonalé příslušenství. Nová 60 cm štěrbinová hubice Precision Flex, umožňuje snadno vysát těžko dostupná místa v domácnosti. Speciální parketová hubice díky vysokým štětinám dokonale vymete každý záhyb mezi prkny dřevěných podlah. Šikovné kartáčky Easy Brush (na nábytek) a mini turbokartáč (na čalounění) ulehčí každodenní úklid. Účinnost filtrace A s 99,98 % zachyceného prachu představuje tu nejlepší péči pro alergiky. A opět je tu patentovaný sáček Rowenta Hygiene+, při jehož použití je High Efficiency filtr na výstupu vzduchu permanentní, tedy bez dodatečných nákladů. Doporučená cena je 3 799 Kč.

ROWENTA AIR FORCE EXTREME POWER PRO (RH8895WO) samostojící výkonný tyčový vysavač je ideálním pomocníkem pro každodenní rychlý, ale i efektivní úklid. Díky využití cyklónové technologie jde o extrémně výkonného pomocníka, který pracuje se stejně silou jako vysavač klasický.  Zaujme například patentovanou vysoce účinnou ultra tenkou sací hubicí Delta, která je určena pro ještě lepší vysávání v těžko přístupných místech. Vysavač je vybaven třemi rychlostmi – min/medium/turbo – jimiž se nastaví optimální průtok vzduchu podle typu ošetřovaného povrchu. Díky tomu si vysavač dobře poradí s choulostivými povrchy, tvrdými podlahami i koberci. Zaoblená kola vysavače pomáhají zvyšovat účinnost vysávání koberců. LED diody, které jsou na vysavači umístěné, osvěcují vysávanou plochu a vy tak můžete snadno zkontrolovat, že na zemi nezůstane ani smítko. Vysavač se jednoduše udržuje, plně se nabije pouze za 6 hodin a stav nabíjení ukáže kontrolka. Extrémně vysoký výkon zaručuje baterie Lithium 32,4V, díky které vydrží pracovat až 75 minut, takže bez problémů zvládnete vyluxovat celý byt. Nádoba na prach má objem 0,5 litru a snadno se vyprazdňuje. Protože vysavač nemá žádný kabel, při práci s ním nejste nijak omezeni. Tyčový vysavač Rowenta Air Force Extreme Power Pro váží pouze 3,4 kg a pořídit ho můžete za 7 499 korun.

turbo 2

ROWENTA TURBO SILENCE EXTREME ventilátor (VU5670F0) je extrémně výkonný ventilátor, který přináší osvěžení okamžitě díky funkci Turbo Boost (proud vzduch až 80 m3/min.). Unikátní je nastavení nočního provozu, kdy ventilátor absolutně neslyšně s pouhými 35 decibely zajistí nerušený spánek i uprostřed horkého léta. Designové pohodlné dálkové ovládání umožňuje zapnout časovač, rychlosti proudění vzduchu, úsporu energie nebo postupné snižování výkonu třeba před usnutím. Díky teleskopické tyči si můžete přizpůsobit výšku ventilátoru zcela podle vás! Doporučená cena je 2 999 Kč.
ROWENTA STOJANOVÝ VENTILÁTOR ULTIMATE PROTECT (VU4210F0) ochladí parné letní noci a současně ochrání vaše obydlí před dotěrnými komáry, a to díky funkci využívající tekutý repelent. Technologie založená na kapalině je trvanlivější než tablety – navíc náplň vydrží celé dlouhé týdny. Ultimate Protect je kompatibilní s většinou repelentů v lahvičkách na trhu. Hodí se do něj lahvičky většiny známých značek – případně lze využít adaptér pro jiné rozměry náplně. Vychutnejte si skvělý chladivý pocit díky silnému proudu vzduchu – až 55 m3/min. a navíc bez otravných komárů! Doporučená cena je 2 399 Kč.

 

Zdroj, foto:

www.rowenta.cz
stylemeup.rowenta.cz
ipl.rowenta.cz

28. leden 2020
Dnes má svátek Otýlie

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek