Dopřejte si doma téměř 100% čistý vzduch

Dopřejte si doma téměř 100% čistý vzduch

www.webershandwick.cz

P039635

O smogové situaci, zhoršených rozptylových podmínkách a překročených imisních limitech je slyšet neustále. Zejména v těchto dnech, kdy velkou část České republiky včetně Prahy trápí smogová situace. K vytvoření zdravějšího klimatu alespoň doma vám pomohou čističky vzduchu. Výrobky společnosti Electrolux se pyšní špičkovou technologií, inovativním designem, spolehlivostí a jsou vyrobeny s citem pro životní prostředí. Čistička vzduchu Oxygen™ EAP450 je ideálním řešením pro každého, kdo si chce dopřát čistý vzduch a odpočinek v pohodlí domova.
 P038675
Čistička vzduchu Oxygen™ je navržena tak, aby zajistila správnou vlhkost a čistotu vzduchu. Ocení ji především osoby alergické na prach, pyl nebo zvířecí chlupy, úroveň filtrace vzduchu je totiž celých 99,97 %. Je proto doporučována lidem trpícím astmatem a alergiemi, mj. je například doporučována i Švédskou asociací pro astma a alergie.

 

Díky tichému provozu – kolem 27dB – ji bez obav můžete umístit do ložnice či dětského pokoje, aniž by vás rušila během spánku. Velkou výhodou je zejména světelný sensor, který detekuje změnu osvětlení v místnosti. Pokud se setmí, čistička vzduchu se automaticky přepne do režimu spánku a nastaví větrák na nejnižší výkon.


Pro ještě větší pohodlí určitě oceníte sensor, který reaguje na znečištění vzduchu a sám určuje hladinu výkonu čističky, která je zobrazena na kontrolním panelu pomocí LED. Čistič vzduchu je vybaven snímačem pachu a uhlíkovým filtrem, který ve vaší domácnosti eliminuje nepříjemné zápachy, a to včetně cigaretového kouře. Díky třífázovému filtračnímu systému Pure Source™ je zajištěn ten nejlepší výkon.

Čistička vzduchu s výkonem až 495 m³/hod, omyvatelným filtrem Allergy Plus™, elektronickým displejem na dálkové ovládání disponuje příkonem pouze 35 W při normálním režimu a díky minimalistickému designu se hodí do jakéhokoliv interiéru.

V nabídce společnosti Electrolux je také čistička vzduchu Oxygen EAP300 v barevném provedení Ledově bílá.


Zdroj, foto: www.electrolux.cz

  

25. květen 2020
Dnes má svátek Viola

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek