Kolik stojí zdravá záda?

Kolik stojí zdravá záda?
Dali byste 15 Kč za den, aby vás už navždy přestala bolet  záda a za krkem?

Ergonomic black green DSC 0085 1
Na kancelářské židli by se rozhodně šetřit nemělo. Na pracovní židli většinou trávíme mnohem více času, než kdekoliv jinde, dokonce více než v posteli! SpinaliS  Ergonomic je na trhu nejdéle prodávanou kancelářskou židlí s prokazatelnými pozitivními zdravotními účinky.  Je určena pro celodenní zdravé sezení bez bolesti zad.  Pohyblivý sedák vás "donutí" narovnat záda, zasunout hlavu a stáhnout ramena dozadu a dolů, což odlehčí trapézům a uvolní tak ztuhlou krční páteř. Díky pohybu během sezení již nedochází k blokacím svalů. Tím dojde k uvolnění ztuhlého krku a šíje, a to díky zapojení vlastních posturálních zádových a břišních svalů podél páteře.  
Princip aktivního sezení je známý na příkladu gymnastického míče, z kterého SpinaliS vychází, dokáže vzniklé svalové dysbalance a bolesti zad odstranit.
Spinalis Ergonomic je zdravotní kancelářská židle s pohyblivým sedákem určená pro celodenní zdravé sezení bez bolesti zad pro muže a ženy s postavou vysokou až do 185 cm. Pozitivní účinky balančního sezení jsou ověřeny nejen ortopedy a fyzioterapeuty, ale i 13 lety úspěšného prodeje a řadou mezinárodních certifikací. Pohodlná ergonomicky tvarovaná zádová opěrka s prodyšnou síťkou zabrání přetěžování zad i nadměrnému pocení, pohyblivý sedák na pružině pak vzniku svalových disbalancí. Na výběr je 8 barev a 2 typy potahů.  Cena od 13 990 Kč bez DPH; 16  928 Kč vč. DPH, při 3 leté záruce vychází cena 15,50 Kč/den, tj. méně než 2 Kč/hod při 8 hodinové pracovní době...po 3 letech zdravě sedíte zdarma!
Týden zdarma na vyzkoušení
Abyste si mohli být na 100 % jistí, že jste vybrali správně, Centrum zdravého sezení nabízí možnost bezplatného zapůjčení vybrané židle SpinaliS®! Vybírat můžete z deseti typů židlí a mnoha barev pro konkrétní typ postavy i pracovní pozici, včetně rostoucích dětských židlí nebo profesionálních modelů pro zubaře, kosmetičky, IT pracovníky i vrcholné manažery. Více informací na www.zdravotni-zidle.cz


Seďte aktivně
Pohyblivý sedák SpinaliS zajišťuje optimální, tedy správné držení těla při sedu, a to pomocí podvědomé a přirozené práce našich vlastních zádových i břišních svalů, a to i hlubokých! Balanční plocha pohyblivého sedáku mění pasivní sezení na aktivní pohyb svalů v oblasti zad, beder a břicha, ale i hlubokých stabilizačních svalů, které lze posílit pouze cílenými zdravotními cviky. Svaly jsou díky tomu účinně zpevňovány - na rozdíl od všech ostatních ergonomických židlí, které svou konstrukcí více či méně zdařile napomáhají pasivně sedět ve správné poloze,  ve které svaly kvůli nečinnosti ochabují.

 

Zdroj, Foto: Spinalis Ergonomic

8. srpen 2020
Dnes má svátek Soběslav

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek

 

 

Soutěže