EXKLUZIVNÍ SADA PŘÍBORŮ ZA NÁKUPY V LIDLU

EXKLUZIVNÍ SADA PŘÍBORŮ ZA NÁKUPY V LIDLU

Lidl pred Vanoci nabizi exkluzivni sadu priboru

Jedinečný dárek čeká zákazníky prodejen Lidl.  Za své nákupy získají sadu příborů pro jednu osobu exkluzivní značky Thomas od firmy Rosenthal Group. Stačí získat sedm nálepek, každou za nákup nad 500 Kč, a doplatit symbolickou částku 19,90 Kč.   


V období od 14. listopadu do 23. prosince mohou zákazníci prodejen Lidl získat dárek za své nákupy. Za každých 500 korun nákupu obdrží nálepku na speciální kartičku.  Při odevzdání kartičky se sedmi nálepkami a doplatku částky 19,90 korun obdrží exkluzivní sadu příborů.

Pribor sefkuchare
„Touto akcí navazujeme stejně jako v předchozích letech na náš úspěšný projekt Kuchyně Lidlu. I letos jsme tedy pro naše věrné zákazníky přichystali exkluzivní dárek. Připraveno máme celkem 300 tisíc sad příborů, každá sada obsahuje čtyřdílný příbor pro jednu osobu. Značka Thomas je zárukou vysoké kvality, takže věříme, že naše zákazníky potěší,“ uvedla mluvčí společnosti Lidl Zuzana Holá.   


Nálepky je možné sbírat ve všech prodejnách Lidl v období od 14. listopadu do 23.  prosince,  případně do vyčerpání všech zásob. Dárková sada, již na obalu opět prezentuje tvář Kuchyně Lidlu, michelinský kuchař Roman  Paulus, obsahuje čtyřdílný příbor pro jednu osobu z vysoce kvalitní nerezové oceli proslulé značky Thomas od firmy Rosenthal Group.


Zdroj, foto: www.lidl.cz

8. srpen 2020
Dnes má svátek Soběslav

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek

 

 

Soutěže