Novinky značky Hunter – luxusní obojky a vodítka

Novinky značky Hunter – luxusní obojky a vodítka, extrémně odolné hračky i designová kolekce Ricarda M.

www.justhunter.cz

ricarda M hunter
Německá značka Hunter si majitele psů a koček získala mistrovským spojením tradiční řemeslné práce, nejkvalitnějších materiálů a inovativních technologií. Mezi novinkami pro letošní rok, které jsou dostupné ve specializovaném butiku  Just Your Friend... Hunter na pražském Újezdu, najdete atraktivní, praktické, moderní a pohodlné obojky i vodítka.  A také nepřehlédnutelnou exkluzivní kolekci, jejíž design navrhla německá lifestylová hvězda Ricarda Manuela Hofmann alias Ricarda M. Chybět samozřejmě nemohou nové plyšové hračky pro radost a zábavu čtyřnohých mazlíčků.
Obojky a vodítka

hunter cannes produkty
Nová kolekce obojků a vodítek Cannes reprezentuje nejvyšší kategorii řemeslného zpracování jemné nappa kůže, která je specificky upravována pro vysokou měkkost a barvena luxusními pigmenty, zaručujícími trvalost jasných barev. Jak předznamenává název, kolekce je inspirována Azurovým pobřežím, jeho typicky bezstarostným, kosmopolitním životním stylem, elegancí a zářivými barvami. Od sytě modrých tónů moře až po zlatavý odstín písečné pláže… Každý obojek je vyroben z jediného kusu kůže. Precizně provedené přiznané švy a ležérní střapce podtrhují „dandy“ vyznění kolekce.
V kolekci obojků a vodítek Capri Pearl značka Hunter poprvé prezentuje svou inovativní technologii povrchové úpravy s metalickým efektem. K dispozici jsou obojky s tradičním zapínáním na sponu, které potěší milovníky klasiky, obzvláště pokud jejich pes nosí obojek větší část dne, bez nutnosti častého sundávání. Moderní varianta obojku se zapínáním na patentovanou přezku Alu-Strong zaujme majitele doma žijících mazlíčků, kteří nasazují obojek jen před venčením. Toto praktické provedení navíc umožňuje individuální nastavení velikosti v rozmezí 15 cm, takže obojek může s pejskem růst od štěněte do dospělého hafana (u klasických obojků jsou velikosti po 6 cm).

Kolekce Ricarda M. – high class bed @ breakfast

Hunter hracky
Ricarda Manuela Hofmann se v Německu proslavila úspěšným teleshoppingovým pořadem, vlastní kosmetickou značkou a také láskou ke zvířatům. Pro Hunter navrhla designovou kolekci Ricarda M., sestávající z pelíšku, misky a silikonové podložky. Pelíšek je ušit z polyesteru v modifikaci imitující semiš, velmi příjemné na dotek. Povrchová úprava SILVERPLUS® a BIONIC FINISH® C6 zamezí vstřebávání vody, mastnoty a nečistot a má bakteriostatické účinky, což ocení nejen majitelé pejsků s kožními problémy a alergiemi. Pokud se i přesto časem potah ušpiní, lze jej díky zipu snadno sundat a vyprat při teplotě 30 °C. Velkorysá výplň polštáře umožňuje pejskovi odpočinek v pohodlí a bezpečí, promyšlená konstrukce boků zajistí pevnou oporu a stabilitu pelíšku.
Miska z kolekce Ricarda M. má robustní melaminovou základnu, protiskluzové dno a drápy psích nenasytů ji jen tak snadno nepoškrábou. Nerezovou misku lze vyjmout a umýt v myčce nádobí. Silikonová podložka s vysokými okraji ve stejném designu zabrání rozlití vody a troušení krmení po podlaze.
Hračky Byron a Quincy
Pejsci potřebují nejen jíst a spát, ale také si hrát! Nové extrémně odolné hračky TUFF, plyšoví mazlíci Byron a Quincy jsou díky rezistentní tkanině a speciálnímu řešení zesílených švů vhodné i pro ty největší trhače a ničitele hraček. Konstrukční a materiálovou bezpečnost všech hraček Hunter zaručují certifikáty podle normativů platných pro dětské hračky.  

 

Zdroj, foto: Hunter; 2media


www.justhunter.cz, http://www.facebook.com/justyourfriendprague

 

30. květen 2020
Dnes má svátek Ferdinand

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek