Dosluhuje vaše nádobí v kuchyni? Nákupu nového se nemusíte bát!

Dosluhuje vaše nádobí v kuchyni? Nákupu nového se nemusíte bát!

everydaymagazin.cz tescoma cz nahledovy
Začínáte zjišťovat, že vaše současné nádobí v kuchyni už má svá nejlepší léta za sebou? Už se vám v kuchyni nevaří tak snadno a rychle, jak byste si představovali, ale naopak všechno trvá déle a musíte si dávat vinou snížené kvality nádobí na všechno mnohem větší pozor? Jestli ano, právě nyní je ideální čas pro nákup nového nádobí do vaší kuchyně. Proč?


Výrobci kombinují design a funkční vlastnosti


Specializovaní výrobci kuchyňských potřeb, nádobí a ostatního kuchyňského vybavení v současnosti věnují velké úsilí vývoji nádobí a potřeb. Hlavní snahou je vyrábět takové produkty, které budou kombinovat maximální funkčnost a efektivitu využívání s elegantním designem. To platí nejen pro nábytek a velké spotřebiče, ale také hrnce, pánve a ostatní potřeby pro vaření. Jak vypadají inovativní vychytávky do kuchyně, které získaly prestižní ocenění, se můžete podívat ZDE.
 everydaymagazin.cz tescoma cz 01
Jak poznat kvalitní nádobí?


Základním vybavením kuchyní pro vaření jsou hrnce a pánve. Bez nich to prostě nejde. Důležité je sledovat hned několik vlastností. Za prvé musí být povrch nepřilnavý, aby se pokrmy nepřipalovaly. Dále úchytky a ucha hrnců musí zůstávat stále chladná, aby se dala snadno uchopit, i když je pokrm uvnitř hrnce horký. Pánve a kastrůlky by měly být vyrobeny z takového materiálu, aby se daly také vložit do trouby a zapékat. Velký výběr takových druhů nádobí s dobrým poměrem ceny a kvality nabízí značka Tescoma. Pánve Tescoma, hrnce, kastrůlky i další kuchyňské vybavení můžete zakoupit pohodlně online na www.eshop.tescoma.cz

everydaymagazin.cz tescoma cz 02


Dostatek hrnců a pánví jako základ


Není důležitá jen kvalita nádobí, ale také počet druhů, které budete ve svém vybavení mít. Ideální variantou je vybírat ucelené sady hrnců v jednom designu, které budou mít různé velikosti hrnců, kastrolů, rendlíků a pánví. Nenechte se v kuchyni omezovat tím, že nemáte dostatek nádobí. A nezapomínejte, že k efektivnímu vaření nestačí jen hrnce, ale je vhodné si pořídit i další kvalitní kuchyňské potřeby.

 

Zdroj, foto: Tescoma;  JP

26. květen 2020
Dnes má svátek Filip

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek