Zodpovědní majitelé bytů i domů předcházejí možným hrozbám. Jak?

Zodpovědní majitelé bytů i domů předcházejí možným hrozbám.

Jak?

everydaymagazin.cz online ergo cz nahledovy
Doma je doma, a proto se každý z nás snaží, aby právě jeho bydlení vypadalo co možná nejdokonaleji. Kupujeme si krásný nový nábytek, interiér dotváříme osobitými doplňky a pak to přijde. Soused, který bydlí nad námi, zapomene vypnout vodu a vytopí nás, zloděj si „odemkne“ a odnese si cennosti, nebo přijde přepětí v síti a poničí veškeré spotřebiče. Zodpovědný majitel nemovitosti si všechny tyto a mnohé další hrozby uvědomuje a snaží se proti nim maximálně bránit! Je to velmi snadné!


Pojištění je jediná funkční ochrana
Vnitřní vybavení můžete chránit jedině pomocí pojištění domácnosti. Pokud je domácnost pojištěna, má její majitel jistotu, že při škodě dostane od pojišťovny vyplacenu finanční kompenzaci. Výhodou je, že se pojištění domácnosti běžně vztahuje na škody, které způsobí přírodní živly a kryje i pohromy, které nadělají vandalové či zloději. Co je ještě lepší, vztahuje se také na škody, které způsobí domácí mazlíček. Aby tomu tak skutečně bylo, musíte si důkladně projít pojistné podmínky. V nich si najděte seznam pojistných událostí, které spadají do pojistného krytí. Více se o podmínkách tohoto typu pojistky dozvíte ještě tady.

 everydaymagazin.cz online ergo cz 01

 

Cenou je třeba se řídit!
Na trhu působí několik pojišťoven, které mají velmi podobné nabídky, ale velké rozdíly panují v ceně. Je proto vždy lepší, když si uděláte srovnání. Lze to udělat na internetu, zabere vám to jen několik minut času.

 

Vsaďte na popularitu!
Pokud se nechcete zdržovat zdlouhavým vybíráním, máme pro vás tip. Je to pojištění Bezpečný domov, které patří k nejoblíbenějším na trhu. Nedávno bylo toto pojištění rozšířeno o krytí škod při povodních a záplavách. Nově je možné si pojištění Bezpečný domov sjednat i pro rekreační objekt, garáž a další. Více se o něm dozvíte po přečtení VPP pro pojištění Bezpečný domov. Sjednáte jej snadno online na www.ergo.cz

 

Zdroj, foto: www.ergo.cz; JP

 

 

 

 

26. květen 2020
Dnes má svátek Filip

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek