Užijte si relax se svými blízkými

Užijte si relax se svými blízkými

www.tuli-tuli.cz

FOTO TULI SupermodelKanoe
 Krásné slunečné počasí přímo volá po tom, strávit čas v kruhu svých nejbližších, a vychutnat si relax. Ať už se ho rozhodnete strávit doma a vyhnout se vedrům venku, nebo si naopak vyberete slunění na zahradě, těmi nejlepšími společníky pro vás a vaše blízké jsou jednoznačně Tuli vaky.

sofa polyester vzor zoo zvierata

Tento stylový doplněk do domácnosti s sebou můžete vzít kamkoli se vydáte - ať už na piknik, k vodě, nebo i do lesa. Všude kam přijedete, se budete cítit komfortně jako doma v obýváku. Tuli vaky jsou totiž nejen stylovým módním doplňkem, ale především nenahraditelným společníkem, který je lehký a bez problémů se přenáší z místa na místo. Už samotný název vybízí k tulení se, od kterého je odvozen. Vak navíc přináší perfektní oporu pro tělo, která je dokonce ověřena ortopedem.
Vybrat si můžete nejen ze širokého portfolia výrobků, ale i z rozmanitého množství potahů v pestré škále barev. Ze záplavy barevných vzorů a designů, které jsou většinou navrženy na míru pro značku Tuli, si jistě každý vybere právě ten svůj kousek. Všechny potahy jsou pevné a odolné proti poškození. Výrobky mají dvojité prošívání, nemusíte se tak bát roztržení.

Známkou vysoké kvality sedacích vaků je i fakt, že firma poskytuje zákazníkům, na rozdíl od konkurence, až desetiletou záruku. Zákazníci mají na výběr mezi materiálem, který je určen do interiéru a exteriéru. Je jen na vás, zda vám více vyhovuje látka, koženka, nebo upřednostníte světlostálý a voděodolný potah. Využití designových sedacích vaků je opravdu neomezené. Tento stylový nábytek se perfektně hodí do dětského pokoje (například příšerka Obludöö), ale stejně tak ho můžete použít jako designový doplněk do obývacího pokoje (aktuálně je bestsellerem Sofa), nebo kanceláře (například vak SuperModel v elegantním koženkovém potahu).
 sofa polyester ruzova
Dokonalý relax

Uvnitř každého vaku se nacházejí kuličky, které vám poskytnou potřebnou oporu, díky které můžete pohodlně odpočívat v jakékoliv poloze. Příjemně vás pohltí a budete si připadat, jako kdybyste relaxovali na obláčku.

Oproti konkurenci mají Tuli vaky několik obrovských výhod.
Tuli vaky jsou navrhované a ručně vyrobené na Slovensku. “Spolupráce s designéry přinesla nové produkty, které na trhu nebyly. Přišli jsme s inovacemi, které já vnímám jako hlavní pohon vývoje naší značky Tuli. Trh si žádá multifunkční produkty. I proto je třeba design posouvat směrem k výrobkům, které mají dvě, tři a více funkcí. Díky tomu je pak produkt pro uživatele hodnotnější. Může si koupit jeden výrobek, který vyřeší čtyři problémy. Je to efektivnější, ekologičtější, kreativnější cesta, a zároveň jde o skutečně atraktivní designový koncept,” vyjádřil se o značce samotný zakladatel Martin Guttman. Látky pocházejí z moravské firmy a v případě potřeby vám Tuli dodá novou náplň kuliček zdarma (například při sesednutí!). Vaky mají navíc dvojitý obal, což ocení zejména maminky malých rošťáků, protože potah lze vyprat v pračce. Modely můžete tvarovat podle vlastní fantazie, a aby toho nebylo málo, značka nabízí doručení s poštovným zdarma.

Záruka kvality

Značka Tuli funguje od roku 2006 a má za sebou obrovský úspěch. V roce 2013 získala prestižní cenu Red Dot Design Award za produkt 3k. Jde o praktickou textilní hračku, která díky své variabilnosti rozvíjí kreativitu dětí a jejich rodičů. Jde o první slovenskou firmu, která získala toto mezinárodní ocenění v kategorii produktového designu. Základními kritérii, které musí soutěžící firmy splnit, jsou funkčnost, stupeň inovace a v neposlední řadě i "symbolický" emocionální obsah výrobku. Cenu uděluje Design Zentrum Nordrhein Westfalen v německém Essenu již od roku 1955 a rozhoduje o něm 37 členná porota.

 

Náš tip:

zel tuli
Tuli vak, vak pro dospělé, model SOFA (nejprodávanější model) zakoupíte od 4 090 Kč. Doprava je ZDARMA.
Multifunkční a zároveň nejoblíbenější vak nabízí tolik možností, kolik si jen dokážete představit. Má zaoblené rohy, bezlímcový střih a díky dokonalé variabilitě si v něm posedí i dvojice. Chcete se ponořit do čtení, do práce s notebookem, nebo si zdřímnout? V modelu SOFA se budete cítit jako v bavlnce. Můžete si opřít nejen záda a hlavu, ale i ruce. Radost udělá dětem, mládeži i dospělým.


Zdroj, foto: www.tuli-tuli.cz; Trumpeter

30. květen 2020
Dnes má svátek Ferdinand

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek