Bref a Clin pro vaše čisté a voňavé léto Nechte se unášet vůněmi dálek

Bref a Clin pro vaše čisté a voňavé léto
Nechte se unášet vůněmi dálek

bref 33
Díky letním variantám přípravků na mytí oken Clin a WC blokům Bref se můžete přenést do vzdálených míst a nechat se unášet vůní dálek. Středozemí, Karibik, Hawaii, Rio nebo Bahamy budou díky těmto letním vůním takřka na dosah. Najděte si mezi nimi i Vy tu svou.

Díky limitovaným edicím přípravků Clin se letos vaše domácnost provoní vůní Středozemí či Karibiku. Růžová varianta Clin Mediterranean Dreams vám během chvilky vykouzlí atmosféru voňavého Středozemí. Díky limitované variantě Clin Caribean Sunshine se naopak můžete těšit z exotické vůně karibských ostrovů. Řekněte špíně sbohem a užijte si oslnivý výhled beze šmouh. Pustíte-li se do mytí oken nebo jiných skleněných povrchů s novým letním Clinem, výsledky budou perfektní i s minimem úsilí. Žádné mytí, oplachování a zdlouhavé leštění. Průzračně čistá okna budete mít v jednom kroku a během chvilky. Pomůže vám i ergonomický tvar lahve, který kopíruje tvar lidské ruky. K dostání v letních měsících v maloobchodní síti za doporučenou cenu 49,90 Kč (500ml).

2
I letní varianty tuhých WC bloků Bref Power Aktiv ve tvaru kuliček se inspirovaly barvami a vůněmi léta. Varianta Bref Power Aktiv Hawaii vás oslní svěží vůní ibišku. Osvěžení a karnevalovou energii přinese Bref Power Aktiv Rio Carnival s vůněmi tropického ovoce. Doporučená cena je 54,90 Kč za jeden WC blok a 84,90 Kč za duo-pack.  

bref3
Pozadu nezůstaly ani tekuté WC bloky Bref Duo-Aktiv. Varianta Bref Duo-Aktiv Bahama Nights přináší květinovou vůni tohoto kouzelného ostrova. Pokud máte raději šťavnaté ovoce, je tou správnou volbou Bref Duo-Aktiv Jamaica Burst s vůní ananasu, banánů a citrusů. I tyto limitované edice WC bloků značky Bref vám jako vždy zaručí dlouhotrvající svěžest, ochranu před vodním kamenem a hygienickou čistotu. Doporučená cena za jeden Bref Duo-Aktiv je 54,90 Kč a 84,90 Kč za balení WC bloku s náplní a další náplní navíc.

bref4
*  *  *  *  *
Henkel je celosvětová společnost, jejíž vedoucí značky a technologie působí ve třech oblastech: prací a čisticí prostředky, Beauty Care a lepidla a technologie. Od založení v roce 1876 zaujímá firma Henkel vedoucí postavení na globálním spotřebitelském i průmyslovém trhu, a to zejména se známými značkami, jako je Persil, Schwarzkopf a Loctite. Společnost Henkel má téměř 47 000 zaměstnanců a v účetním roce 2015 dosáhl její obrat částky 18,09 miliard eur a upravený provozní zisk 2,64 miliardy eur. Preferenční akcie společnosti Henkel jsou zařazeny do indexu DAX na německé burze cenných papírů.

V České republice působí společnost Henkel ve všech třech strategických oblastech již od roku 1991. Na českém trhu prodává firma Henkel ČR produkty více než 50 značek a zaměstnává 250 zaměstnanců.

 

Zdroj, foto: Henkel; Lercom

19. srpen 2019
Dnes má svátek Ludvík

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek