Přichází těžká váha Bref 6x Effect

Přichází těžká váha Bref 6x Effect

hen1modry
Říká se, že občas je lepší vzít něco pořádně z gruntu a v oblasti úklidu WC to platí dvojnásob. Pro tyto případy je ideálním řešením silný prostředek zaměřený na jednotlivé problémy s čistotou toalety. Ideálním pomocníkem pro tyto situace je Bref 6x Effect, který je z hlediska složení a účinnosti opravdová těžká váha pro intenzivní úklid vašeho WC.
Řada produktů Bref 6x Effect je připravena na míru těm největším problémům, i když může sloužit i jako komplexní čistič WC. Jednoduše si produkt dle vašich požadavků vyberete, aplikujete, a tím problém vyřešíte. Vyberte si ze čtyř variant - Anti-limescale je určená zejména pro boj s vodním kamenem, Total Protection nabízí navíc vytvoření ochranné vrstvy uvnitř WC, Max White dodá toaletě jedinečnou bělost bez chloru a Rust & Stain se specializuje na rez. Čističe řady Bref 6x Effect jsou k dispozici za doporučenou maloobchodní cenu 69,90 Kč.
Specialista na vodní kámen    
Na vodní kámen je specialista Bref 6x Effect Anti-limescale, který je oblíbený v oblastech s tvrdou vodou. Bref 6x Anti-limescale se díky své hustotě na zasažená místa přilne a vodní kámen zneškodní. A to i pod vodou!
Dlouhotrvající ochrana

breffial
Bref 6x Effect Total Protection funguje tak, že vytvoří ochrannou vrstvu, která přilne k povrchu mísy. Ta následně chrání povrch před ulpíváním nečistot. Prostředek čistí a následně chrání toaletu před dalším usazováním nečistot.
Na rez a skvrny

bref zluty
Ze starých odpadních trubek se mohou do toalety dostat nečistoty jako je rez a jiné skvrny. Řešením této nepříjemné situace je Bref 6x Effect Rust&Stain, který je na tyto případy specialista. Samozřejmě i pod vodní hladinou.
Trápí vás zašedlá toaleta?

bref sedivy
Pro zašedlou toaletní mísu je nejlepší volbou Bref 6x Effect Max White. Ten toaletu nejen vyčistí a desinfikuje, ale také obsahuje bělicí látky, a tím vašemu WC vrátí původní lesk. Odstraňuje také vodní kámen.


*  *  *  *  *
Henkel je celosvětová společnost, jejíž vedoucí značky a technologie působí ve třech oblastech: prací a čisticí prostředky, Beauty Care a lepidla a technologie. Od založení v roce 1876 zaujímá firma Henkel vedoucí postavení na globálním spotřebitelském i průmyslovém trhu, a to zejména se známými značkami, jako je Persil, Schwarzkopf a Loctite. Společnost Henkel má téměř 47 000 zaměstnanců a v účetním roce 2015 dosáhl její obrat částky 18,09 miliard eur a upravený provozní zisk 2,64 miliardy eur. Preferenční akcie společnosti Henkel jsou zařazeny do indexu DAX na německé burze cenných papírů.

V České republice působí společnost Henkel ve všech třech strategických oblastech již od roku 1991. Na českém trhu prodává firma Henkel ČR produkty více než 50 značek a zaměstnává 250 zaměstnanců.

 

Zdroj, foto: Henkel; Lercom

26. květen 2020
Dnes má svátek Filip

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek