Cibulkův kalendář pro pamětníky pro rok 2022 je již pokřtěn

V pořadí už 14. Cibulkův kalendář pro pamětníky, tentokrát plný osobních vzpomínek jubilanta Jana Přeučila byl pokřtěn za účasti kmotrů kalendáře Jana Přeučila a Evy Hruškové. Mnoho dalších gratulantů a milovníků filmů pro pamětníky přišlo na pohodové posezení ve velmi příjemném prostředí restaurace U Mrtvýho ptáka v Karlíně:Libuše Švormová, Jaroslava Obermaierová, Leona Machálková, Hana Talpová, Marie Retková, Valérie Zawadská, Marie Tomsová, Kateřina Cajthamlová, Jitka Ježková, Marcela Březinová, Kateřina Macháčková, Martina Hudečková, Tereza Bebarová, Kristian Kodet, Pepa Fousek,Pavel Trávníček, Antonie Talacková, Igor Bareš, Josef Zíma, Radim Uzel, Karel Vágner, a mnoho dalších ….

IMG 4754 2

Proč tato zajímavá titulní strana?

Na titulní straně má Aleš Cibulka velkou raritu, motoristickou kombinézu Ing. Jiřího Rechziegela ze sbírky Vlaďky Dobiášové, ve které Jiří R. vyhrál  meziválečný motoristický závod. Tuto informaci a další zajímavosti si přečtete právě v tomto úžasném kalendáři pro rok 2022.

 

Aleš Cibulka (* 1977) je televizní a rozhlasový moderátor. V roce 2016 se stal v anketě Týtý třetím nejoblíbenějším průvodcem zábavných pořadů. Patnáct let působil v České televizi, pět let pak v TV Barrandov. Od roku 2000 moderuje na vlnách Českého rozhlasu Dvojka (talk show Tobogan). Každý rok vychází Cibulkův kalendář pro pamětníky, už čtvrtého dílu se dočkala jeho publikace Černobílé idoly, knih o Nataše Gollové se prodalo více než 180 000 kusů.

 

Anotace kalendáře:

Tisíce netrpělivých čtenářů každoročně očekávají Cibulkův kalendář pro pamětníky. Vědí totiž, že nejde o obyčejný stolní kalendář, ale o čtivou literaturu faktu. Kdo oblékal módní ikonu Adinu Mandlovou? Jaké byly soukromé neřesti Hugo Haase? Proč se nechaly sokyně Adina Mandlová a Lída Baarová fotografovat nahé ve vaně? Jakou hru hrávala s Ladislavem Boháčem sedmiletá Jiřinka Bohdalová? Jak u filmu začínal šestnáctiletý Josef Vinklář? Herecká legenda Jan Přeučil slaví v tomto roce 85. narozeniny a zavzpomíná na dvě desítky kolegů, se kterými se během své kariéry setkal. Jací byli v soukromí, v divadelních šatnách, co se od nich naučil? To vše a mnohem víc se dočtete v Cibulkově kalendáři pro pamětníky na rok 2022! Kalendář je jako jediný na českém trhu tradičně doplněn údaji, které vám usnadní život: uvádíme přesný údaj o příchodu jara, léta, podzimu a zimy, přesnou hodinu, kdy nastane úplněk, a u každého státního svátku i praktickou informaci, zda zůstávají obchody otevřené, nebo ne.
Kdo oblékal módní ikonu Adinu Mandlovou? Jaké byly soukromé neřesti Hugo Haase? Proč se nechaly sokyně Adina Mandlová a Lída Baarová fotografovat nahé ve vaně? Jakou hru hrávala s Ladislavem Boháčem sedmiletá Jiřinka Bohdalová? Herecká legenda Jan Přeučil slaví v tomto roce 85. narozeniny a zavzpomíná na dvě desítky kolegů, se kterými se během své kariéry setkal. Jací byli v soukromí, v divadelních šatnách, co se od nich naučil? To vše a mnohem víc se dočtete v Cibulkově kalendáři pro pamětníky na rok 2022!

 

Zdroj foto: Aleš Cibulka a jeho kalendář

 

20. leden 2022
Dnes má svátek Ilona

Počasí


ALBATROS MEDIA RGB

 

logomotylek