ČESKOSLOVENSKÉ FINÁLE SCHWARZKOPF ELITE MODEL LOOK 2021

Po menší roční pauze kvůli covidové pandemii bylo letos opět uskutečněno prestižní vyhlášení vítězů modelingové soutěže Schwarzkopf Elite Model Look. Z talentovaných a krásných finalistů porota vybrala nové české a slovenské tváře modelingové scény, kteří se zúčastní světového finále. Velkolepé prostory Španělského sálu Pražského hradu již třicátému finálovému večeru nabídly úchvatné kulisy!

RowentaeliteGang

Letošní porota složená z řad partnerů, módních odborníků, stylistů, v čele s ředitelem Elite Model Management Sašou Jánym a topmodelkou a ambasadorkou Elite Model Look 2021, Michaelou Kocianovou, neměli vůbec snadné rozhodování. Ačkoli bylo finále pro 20 finalistů první velkou zkušeností ve světle reflektorů před diváky, nedali na sobě nervozitu znát a utvrdili porotu svými ambicemi stát se profesionální topmodelkou či topmodelem a reprezentovat ve svém životě hodnoty velkých módních domů. Národními vítězi se stali Amélie Konšelová a Alex Hanus. Slovensko pojedou na světové finále reprezentovat Lenka Saturyová a Patrik Vališ. Milým gestem porotců bylo vyhlášení vítězem Olexa Kabatsiho, který byl jako jediný ukrajinské národnosti.

ROWENTAlook

Značka Rowenta For Elite Model Look byla tradičním partnerem soutěže a opět se podílela na perfektním vlasovém stylingu všech finalistů – v backstage připravila kadeřnický koutek, který navštívila i krásná Jana Tvrdíková, světová vítězka Elite Model Look 2016, a také modelky, finalisté a Rowenta Elite Gang.

Rowenta AdelaZouharova 1
Přípravy na finále Elite Model Look v zákulisí nikdo nepodceňuje, ani Rowenta Elite Gang. Adéla Zouharová alias @AdelaZouharova pro velkolepé finále zvolila nádherné vlny připravené konickou kulmou Rowenta For Elite Model Look Keratin & Shine (CF3242).

Rowenta KristynaStrakova 1

Novinky řady Rowenta For Elite Model Look si influencerky zamilovaly! Mezi nejoblíbenější produkty patří eliptická kulma Rowenta For Elite Model Look Curls Forever (CF3112), se kterou vytvoříte kouzelné kudrlinky jako má Kristýna Straková alias @kris_ty_n.

RowentaDominikaTresnakova

Dominika Třešňáková alias @Dominous_dou dlouhé vlasy pro finále Elite Model Look vyžehlila s její oblíbenou žehličkou Rowenta For Elite Model Look Liss&Curl (SF4522).


Společná fotka děvčat z Rowenta Elite Gang před začátkem velkolepého finále. Titulek

(zleva: Kristýna Straková alias @Kris_ty_n, Adéla Zouharová alias @AdelaZouharova, Dominika Třešňáková alias @Dominous_dou)

9. srpen 2022
Dnes má svátek Roman

Počasí


logoNR1 

 

ALBATROS MEDIA RGB

 

logomotylek