Představení finalistek MISS ČR za účasti významných tváří

Významní politici i známé tváře módního průmyslu podpořili výstavu Křehká krása. Během celého programu byly oficiálně představeny finalistky Miss ČR 2021
Zahájení roadshow finalistek proběhlo v severočeském městě Jablonec nad Nisou. Zde ve dnech 12. až 15. srpna proběhl jubilejní desátý ročník výstavy Křehká krása. Zahajovacího ceremoniálu se zúčastnily významné osobnosti z politické sféry napříč politickými stranami (premiér, ministryně financí, ministryně pro místní rozvoj, náměstek ministra kultury pro řízení sekce živého umění) a osobnosti z módního průmyslu (módní návrhářka a předseda Svazu výrobců skla a bižuterie).

krehkakrasamisscr21
Po celou dobu čtyřdenní výstavy na návštěvníky čekaly stánky sklářských a bižuterních firem a škol, výstava vánočních ozdob, tvůrčí dílny a hudební koncerty. Zlatým hřebem výstavy bylo oficiální představení finalistek Miss České republiky 2021. Finalistky se poprvé veřejnosti ukázaly v kompletním počtu dvanácti dívek. Program vrcholil vyhlášením Tváře Křehké krásy, kterou si zvolili návštěvníci pomocí hlasování. Největší oblíbenost si získala Valerie Váňová s číslem 4. Během čtyřdenního programu se dívky stihly věnovat i svému rozvoji. Absolvovaly kurz catwalku, líčení, pózování před fotoaparátem či projevu před kamerou. Nechyběl ani první nácvik taneční choreografie, kterou finalistky otevřou finálový večer. Ten organizátoři plánují na předvečer výročí vzniku Československa, tedy 27. října 2021.

MISSCR21OFIPREST

Finalistkami Miss České republiky 2021 jsou:
1 - Adéla Lyachová, Praha
2 - Helena Čermáková, Otrokovice
3 - Sarah Horáková, Velké Pavlovice
4 - Valerie Váňová, Lom
5 - Martina Hudečková, Brno
6 - Niki Tichotová, Praha
7 - Tereza Žáková, Prostějov
8 - Nikol Fiedlerová, Kopřivnice
9 - Veronika Sandholzová, Chleby
10 - Erika Teichertová, Dolní Lhota
11 - Pavlína Boudová, Praha
12 - Barbora Kučerová, Plzeň 

 

Zdroj, foto: MISS ČR, Ondřej Čapka

27. leden 2022
Dnes má svátek Ingrid

Počasí


ALBATROS MEDIA RGB

 

logomotylek