Velké finále Miss ČR plné emocí přitáhlo zájem diváků

Několikrát odložené finále Miss České republiky proběhlo tuto sobotu večer, kdy o titul královny krásy bojovalo celkem osm superfinalistek. Vítězkou se stala Jana Krojidlová (20) z Čelákovic. Vyhlášení v přímém přenosu vidělo 1,25 milionu diváků.

finaleMissCR21

Finále tradiční národní soutěže krásy, která se koná od roku 1989, se z hygienických důvodů odehrálo bez diváků. Ti mohli sledovat celý přenos živě od 18:30 na tn.cz, na facebookových profilech Miss České republiky, rádia Frekvence 1 a Aquapalace Praha. Samotné vyhlášení vítězek proběhlo ve speciálu Televizních novin (odkaz zde: https://tn.nova.cz/clanek/cesko-zna-nejkrasnejsi-zenu.html). Soutěž nesoucí se v důstojné atmosféře oživil herec a komik Jakub Kohák, který přímý přenos moderoval s vítězkami předchozích ročníků Ivetou Maurerovou a Nikolou Kokyovou. Celá soutěž měla řadu silných emocionálních okamžiků a jak soutěžící dívky, tak i vítězky předchozích ročníků se zejména v závěru soutěže neubránily slzám. Celková sledovanost přímého přenosu dosáhla nečekaných více než jeden a čtvrt milionu diváků. Záznam z celého finálového večera naleznete v tomto odkaze: https://www.facebook.com/155470627990865/videos/806123706713872

zl. Simona Šimková Valerie Herianová Jana Krojidlová Kateřina Šimonková Kristýna Hyská Jakub Kohák
Hvězdně obsazená porota, kterou vedli ředitel soutěže Robert Novotný a generální ředitel TV Nova Jan Vlček, nakonec vybrala Janu Krojidlovou (20) z Čelákovic, Valerii Herianovou (20) z Ústí nad Labem a Kateřinu Šimonkovou (20) z Krnova. Hlas své favoritce též dali osobnosti, jako Robert Jašków, Ivana Jirešová, Jan Kopečný, Radek Kašpárek, Iva Sarauerová, Tereza Mašková či Lucie Bikárová. V porotě též usedla exministryně školství mládeže a tělovýchovy, Kateřina Valachová.

V sobotu 15. května proběhlo finále Miss České republiky 2020 a vítězkou se stala Jana Krojidlová z Čelákovic

Dívkou s nejvyšším počtem hlasů od fanoušků soutěže se stala reportérka TV Nova Simona Šimková (24), která vedle titulu Miss Sympatie získala i titul Miss Silueta udělovaný dívce s nejlepší postavou. Soutěž díky novým organizátorům dostala čistě charitativní charakter a je úzce propojena s projektem Počítače dětem. V něm dívky získávaly starší počítače pro děti ze sociálně slabých rodin, aby mohly distančně studovat. Těchto počítačů se v celém projektu Počítače dětem za rok podařilo získat více jak dva a půl tisíce. Světovou premiérou se stalo vyhlášení titulu, který udělil Fond dětí Organizace Spojených národů UNICEF dívce, která se nejvíce zapojila do pomoci potřebným. Miss Naděje se stala Kristýna Hyská (20) z Nespek.

Vítězka Miss České republiky 2020 s ředitelem soutěže Robertem Novotným 2
Na vítězky čekalo hned několik hodnotných cen od partnerů soutěže, kdy celková hodnota výher přesáhla jeden milion korun. Byly to ceny: roční pronájem vozu od společnosti Autobond Group v hodnotě 150 tisíc korun, korunky a šperky českého výrobce JSB Bijoux v hodnotě 280 tisíc korun, investiční diamant od společnosti Alpha, Diamonds v hodnotě 30 tisíc korun, za Aurum Clinic estetické služby od doktorky Ivany Němečkové v hodnotě 60 tisíc korun, květinové boxy od Le Diamant Rose v hodnotě 30 tisíc korun, produkty od výrobce čokolády Steiner & Kovařík v hodnotě 20 tisíc korun, vlasová kosmetika české značky Brazil Keratin v hodnotě 80 tisíc korun, granátové šperky od výrobce Granát Turnov v hodnotě 40 tisíc korun, audio bezdrátová elektronika značky Lamax v hodnotě 30 tisíc korun, fotoslužby ateliéru Photo-Lenory v hodnotě 60 tisíc korun, společenské šaty na míru od návrhářky Šárky Ordošové v hodnotě 50 tisíc korun, kadeřnické služby salonu Dlouhovláska v hodnotě 100 tisíc korun, nákup produktů na e-shopu Mironet v hodnotě 80 tisíc korun,

 

Zdroj: Miss České republiky, TV Nova

www.miss-ceske-republiky.cz

Autor fotografií: Ondřej Čapka

21. září 2021
Dnes má svátek Matouš

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek