OneMenu.cz spojuje síly se Sodexo

Největší poskytovatel benefitů na českém trhu, společnost Sodexo Benefity, opět rozšiřuje portfolio svých služeb spojených se stravenkovou kartou. Nově s ní lze využívat služeb online objednávkového systému OneMenu.cz od společnosti Storyous.

Sodexo OneMenu
„Restaurace jsou pro nás zásadními partnery, a proto se celý covidový rok snažíme přicházet s programy a inovacemi na jejich podporu,“ říká Daniel Čapek, generální ředitel společnosti Sodexo Benefity, a připomíná například program Peníze zpět, který motivuje uživatele stravenkové karty k útratám v restauracích.
Nyní Sodexo spojilo síly s objednávkovým systémem OneMenu.cz, který si zakládá zejména na férovosti vůči restauracím. „Služba OneMenu.cz zde funguje už od jarní vlny epidemie jako online objednání z výdejního okénka. Od podzimu pak nabízíme i možnost rozvozu,“ popisuje Igor Třeslín, ředitel společnosti Storyous, která platformu provozuje. „Díky službě OneMenu.cz si můžete objednat u vybraných restaurací a kaváren z celé České republiky,“ dodává.


Celý postup je velmi jednoduchý a kompletně jej odbavíte ze svého Sodexo Osobního účtu na www.sodexo-ucet.cz

V nabídce „Kde nakupovat“ zvolíte platební metodu OneMenu, dalším klikem se dostanete na vybranou provozovnu, objednáte a následně zvolíte „Platit pomocí Sodexo“.
„Objednávat můžete také přímo na OneMenu.cz a všude můžete zaplatit svou běžnou platební kartou. Tam kde zaplatíte i tou stravenkovou, tuto možnost uvidíte při placení,“ připomíná Tereza Knířová ze Sodexo Benefity a dodává: „Pak už jen stačí počkat na kurýra anebo si udělat příjemnou procházku k výdejnímu okénku a vychutnat si jídlo ze své oblíbené restaurace.“

 

Sodexo Benefity a pomoc gastro sektoru
Spolupráce s OneMenu.cz je dalším z řady projektů, kterými se společnost Sodexo Benefity už od první covidové vlny snaží pomoci restauracím, jež jsou jedním z nejvíce postižených sektorů. „Během léta, kdy mohly mít otevřeno bez omezení, jsme spustili záchranný finanční program půjček ve formě zálohy a to až do výše 80 procent částky, kterou jsme v posledních měsících ,normálníhoʽ provozu průměrně propláceli ve stravenkách,“ uvádí Daniel Čapek.
Pokračuje i již zmiňovaný program Peníze zpět, jenž má k využívání restauračních služeb motivovat držitele stravenkových karet. Z útraty v restauracích a u dalších vybraných partnerů totiž získají uživatelé až 15 % zpět.

Více informací na www.sodexo.cz

 


Sodexo v České republice
Od roku 1992, kdy Sodexo vstoupilo na český trh, poskytuje všech 2 000 zaměstnanců skupiny v ČR služby, které zlepšují kvalitu každodenního života. Sodexo nabízí firmám i institucím služby v oblastech zaměstnaneckých benefitů, motivačních programů a řešení pro veřejnou správu, ať už prostřednictvím elektronických karet a poukázek na stravování a volný čas, dárkových poukázek nebo systému na správu benefitů Cafeteria. Dále pak i služby v oblasti komplexních řešení služeb na míru u klienta (firemní restaurace a širokou škálu služeb facility managementu – správy budov, údržby mechanických zařízení a elektro, revizí, projekt managementu, úklidu a administrativních služeb).

21. září 2021
Dnes má svátek Matouš

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek