Vánoční tipy pro pohodu

Naboostujte svoji imunitu

Dopřejte tělu vitamíny a minerály. Pro nás dospělé je ideální doplněk stravy Forever Daily. Jde o silný denní multivitamin poskytující 100 % doporučené denní dávky základních vitamínů a biologicky dostupných minerálů a živin. Kombinuje 55 dokonale vyvážených živin včetně potřebných vitaminů a minerálů, které poskytují efektivnější absorpci a v případě minerálů se zaměřuje na specifické tělesné systémy.
Pokud se zaregistrujete na stránce https://studiodanah.flp.com, dostanete 15% slevu nejen na Forever Kids a Forever Daily, ale i všechny ostatní přípravky.

kasparovavanoce1

www.studiodanah.cz

Panenka L.O.L. – česací hlava

kapsakovavanoce2

Na OMG Česací hlavě z řady L.O.L. si můžete vyzkoušet spoustu originálních účesů. V balení najdete až 14 různých příčesků pro dokonalý účes a více než 10 doplňků, s kterými můžete doladit ten správný look pro vybranou příležitost.

kapraovavanoce3
Když přejedete panence ledovou kostkou po obličeji, jako kouzlem se objeví perfektní make-up! Výhodou je také otočný podstavec Česací hlavy, díky kterému můžete její účes zkontrolovat ze všech stran. Do zásuvky v podstavci lze uložit doplňky, které balení obsahuje.
Doporučená cena OMG Česací hlavy je 1 099 Kč.Hračka je vhodná pro děti od 4 let.

Čtení pro malé čertíky

kapsarovavanoce4

Pohádkový příběh o malé nezbedné čertici Lili, která se i se svým kamarádem Jonášem dostane nedopatřením do světa lidí a musí udělat tři dobré skutky, aby se mohla vrátit zpátky domů. Stihnout to do Vánoc, a přitom chodit do lidské školy, poznávat nové věci i kamarády bude pěkně těžké...
Báječná kniha pro malé i velké čtenáře, kterou doporučujeme začít číst na Mikuláše, je doplněna milými ilustracemi.
Doporučená cena 299 Kč.


9. březen 2021
Dnes má svátek Františka

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek