Karlovy Vary ožily natáčením filmu Stáří není pro sraby!

V rámci projektu Oživíme Česko, jehož cílem je podpořit české firmy, výrobky, služby i umění vznikl film režiséra Tomáše Magnuska Stáří není pro sraby. Filmový štáb byl viděn na natáčení například v jihočeském Jindřichově Hradci a v Praze, točit se bude na zámku Doudleby nad Orlicí, v liberecké zoo, v Ratibořicích nebo v Náchodě. A včera proběhlo natáčení ve městě filmových premiér a festivalu – Karlových Varech.

AAG 9086 Kopírovat
Odkaz na reportáž z natáčení: https://youtu.be/rXraZF4SLtw

 

Ačkoli film bude vyprávět o životě ve stáří, neznamená to, že v něm budou hrát jen starší herci. „Moje přítomnost samozřejmě dosvědčuje, že se ve filmu ´Stáří není pro sraby´ objeví i mladí herci,“ usmívá se Robert Cejnar, který ve filmu hraje youtubera, vnuka Jiřího Krampola.  Ten je jedním z kamarádů důchodcovské party s Luďkem Sobotou, Rudolfem Hrušínským a Janem Přeučilem. Kromě zmíněných herců ve filmu uvidíte také Martina Dejdara se synem Matějem, Luďka Sobotu, Oldřicha Vlacha, Evu Burešovou, Ladislava Freje, Ivana Vyskočila, Roberta, Pavlínu Tomicovou, Jaroslavu Obermaierovou, Jaroslava Sypala, youtuberku Dominiku Myslivcovou, Barboru Ježkovou, Natálii Grossovou, zpěvačku Electric Lady neboli Terezu Rays, známou kartářku Helena Stanku, starostu Náchoda Jana Birke, Lubomíra Nymburského a řadu dalších.

 

https://youtu.be/yeWfZc9TZh8  

1490 jiri krampol jan preucil ludek sobota rudolf hrusinsky tomas magnusek natalie grossova Kopírovat


V Karlových Varech proběhl také mediální den, při kterém měli novináři možnost herce vyzpovídat. Dozvěděli se tak, že Luděk Sobota není z přítomnosti urny v restauraci u stolu zrovna moc nadšený, Rudolf Hrušínský je rád, že hraje s lidmi, které léta zná a jsou zároveň kamarádi, že se Jan Přeučil natáčení nemohl dočkat, protože tříměsíční koronavirová nečinnost není nic pro něj… A nebo to, že role starého, nerudného pana Kňoura byla ušití vyloženě pro Jiřího Krampola, ačkoli oblíbený herec je povahou docela jiný.

D3176BB6 BA68 4774 B1E9 EF66B1F34D90
Novináři pořídili rozhovory, fotky a videa, a před návratem do redakcí ještě přijali laskavé pozvání na občerstvení od Dmitri Potapova a Alexandry Krabcové do PANORAMA SPA Hotel & Sanatorium v Karlových Varech. Mediální den nebyl rozhodně jediným, a tak se brzy můžete těšit na další snímky a informace z natáčení komedie Stáří není pro sraby.


Zdroj: Helena Váňová Production

27. září 2020
Dnes má svátek Jonáš

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek