Osobní odpovědnosti není nikdy dost

Odpovědnost. To je vlastnost, která není geneticky daná, přesto nás k ní rodiče vedou odmala. Prý je možné se jí naučit. Ale říkejte o tom malému neposedovi, rozvernému dítěti nebo puberťákovi, který má v hlavě úplně jiné starosti. A ruku na srdce, oč více si my, dospělí, hrajeme na neomylné rozumbrady, o to více nás má osud někdy v hrsti.
 everydaymagazin.czergocznahledovy
Stane se to každému z nás. Ať jsme velcí, nebo malí, přijde den, kdy se nám nedaří, nic nám nejde od ruky a něco se pokazí nebo rozbije. Někdy jsou to škody drobné, ale jindy jdou do tisíců. V nejhorším případě existují škody, které mají historickou cenu nebo naopak hodnotu citovou, která je mnohdy nenahraditelná.


Škody se musí uhradit
Člověk je zas své činy odpovědný, což v praxi znamená, že musí škodu uhradit. Aby sumy (a někdy až astronomické) nemusel platit ze svého, využívá k tomu pojištění odpovědnosti za škodu. Pojistka dokáže vykrýt škodní plnění až do výše 10 milionů korun a sjednává se bez spoluúčasti, což je velká výhoda, protože se pojištěnec na výplatě nijak nepodílí.
 everydaymagazinczergocz
Ochrana v zaměstnání
Zajistit se proti problémům lze i v zaměstnání. Pojištění odpovědnosti zaměstnance se vztahuje na odpovědnost pojištěného za škodu, kterou způsobil jako zaměstnanec svému zaměstnavateli při plnění pracovních úkolů v pracovně-právním vztahu. Pojištění má tři varianty: standard, řidič a řidič plus. Varianta Standard je realizována bez zkoumání druhu pracovní činnosti, speciální tarif platí pro řidiče a tarif Řidič PLUS je pro zaměstnance, kteří mají služební auto i k osobnímu použití.

Pojištění odpovědnosti vám za nízkou částku zakryje záda, a to i v případě způsobených milionových škod. Pomůže vám tak ušetřit nemalé náklady a jeho sjednání se rozhodně vyplatí. Za váš klidný spánek to rozhodně

21. říjen 2020
Dnes má svátek Brigita

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek