Luxusní róby na Česko-Slovenském plese a plese na Žofíně

MISSplesy 2

Vítězky národní soutěže krásy měly víkend v duchu společenských událostí. Iveta Maurerová se zúčastnila sedmého ročníku Česko-Slovenského plesu v Obecním domě. Nikola Kokyová přijala pozvání na ples “Noc ve hvězdách”, který se uskutečnil v paláci Žofín. Obě vítězky se staly nepřehlédnutelnými, a to díky róbám. Jedna róba v hodnotě půl milionu posázená 125 tisíci kameny Preciosa, druhá róba vyrobená z 80 metrů krajky. Co na ně říkáte?

 

Vlevo: Vítězka Miss České republiky 2019 Nikola Kokyová (foto Ondřej Čapka); vpravo Vítězka Miss České republiky 2018 Iveta Maurerová (foto Vlado Anjel)

Nejočekávanější událost letošního roku. Akce, na kterou jsou vstupenky téměř měsíc dopředu naprosto vyprodané. To byl letošní ročník Česko-Slovenského plesu v Obecním domě. Krása, šarm, elegance, galantnost a gentlemanství, to vše zahrnovala největší společenská událost roku. Česko-Slovenský ples pokračuje v tradici přinášet to nejlepší z obou hostitelských zemí. Důkazem toho byly zejména hlavní hvězdy slavnostního večera, kterými byly - legenda česko-slovenské hudební scény slovenský zpěvák Richard Müller, česká zpěvačka Leona Machálková, vítězové soutěže Česko Slovenská Super-Star Martin Chodúr, Ema Drobná a Tereza Mašková. A nechyběly ani vítězky Miss České republiky.

Krásná Iveta Maurerová rozzářila tuto velkolepou událost svojí skvostnou róbou. Ví-tězka Miss České republiky 2018 vynesla šaty zdobené 125 tisíci krystaly od českého výrobce kamenů PRECIOSA, které navrhla módní návrhářka Mirka Horká, pro mezinárodní značku Crystal Bride. Šaty vznikaly půl roku a hodnota modelu vystoupala 470.000 Kč. Loňská vítězka doplnila svůj look jednoduchými, přesto krásnými, šperky firmy JSB BIJOUX. Ivetu na ples doprovodil úspěšný slovenský podnikatel Michal Bartek. K jeho práci patří například produkce módních událostí „Bratislavské módné dni“.

Vítězka národní soutěže krásy Nikola Kokyová přijala pozvání jakožto čestný host na ples “Noc ve hvězdách”, který organizovala Hotelová škola v Poděbradech. Nikola zde prožila svá středoškolská léta. Vítězka měla na plese proslov, kdy opět dokázala, že korunku krásy má nejen kvůli svému vzhledu, ale také kvůli svému vyjadřování, chování a celkově její osobnosti. Pozvání na ples přijal i starosta města Poděbrad pan Jaroslav Červinka. Nikola na tuto událost zvolila noblesní róbu, kterou tvoří 80 metrů paličkova-né bílé krajky. „Každá žena, která si tento model oblékne, se bude cítit jako opravdová královna. Tvorba šatů trvala návrhářce Mirce Horké necelé dva měsíce. Já sama její práci obdivuji a věřím, že to nebyly poslední šaty, které jsem od ní vynesla,“ uvedla Nikola. Mirka Horká je známá spíše pod tvorbou pánských kolekcí, díky kterým se účastni-la mnoha mezinárodních módních akcí, které proběhly v Londýně, Bruselu a Berlíně. Od roku 2014 se věnuje ve svém pražském ateliéru zakázkové tvorbě pro muže i ženy.

 

 

 

Autoři fotografií: Ondřej Čapka, Vlado Anjel, Ramon Leško

20. září 2020
Dnes má svátek Oleg

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek