Vondráčková: Tarzan je zážitek -Divadlo Hybernia

tarzan22 

Herečka a zpěvačka Lucie Vondráčková má za sebou bezpočet divadelních i filmových rolí. Sama ocenila výkony svých hereckých kolegů v muzikálu Tarzan v Divadle Hybernia. Po jeho zhlédnutí nešetřila chválou. V show ale podle svých slov pravděpodobně vystupovat nebude.


„Tarzan je zážitek. Moc ráda jsem se potkala s divadelními kolegy a jejich výkony byly naprosto dechberoucí,“ uvedla Vondráčková.


Jedna z představitelek Jane Ivana Korolová nedávno oznámila, že je těhotná. Divadlo proto bude muset hledat alternaci. Podle Vondráčkové s tím ale její návštěva představení nesouvisí. Chtěla se pouze jít se svými dětmi podívat na muzikál, který podle kritiky patří k tomu nejlepšímu na současné muzikálové scéně. Místo muzikálu se teď hodlá věnovat činohře.

tarzna65
„Tohle krásné představení můžu jen doporučit. Je skvělé pro celé rodiny s dětmi,“ doplnila Vondráčková.


Muzikál Tarzan je v Praze uváděn v licenci Walta Disneyho a podle mezinárodní agentury Music Theatre International (MTI) jde o jedinečnou show a strhující podívanou. Show vznikla díky osobní iniciativě a podpoře Milana Fiľa, majitele investiční skupiny Eco-Investment, jejíž součástí je i Divadlo Hybernia.

 

 

 

Zdroj, foto: Divadlo Hybernia

6. červenec 2020
Dnes má svátek Mistr Jan Hus

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek

 

 

Soutěže