Neboj se říct! Osobnosti a influenceři pomohou mladým lidem v nouzi

Neboj se říct!
Osobnosti a influenceři pomohou mladým lidem v nouzi
 song influenceri
Stále vzrůstající počet útěků dětí z domu, zvyšující se počet sebevražd mladých lidí, šikana i dehonestující chování spolužáků ve škole. To je v České republice smutná realita. "Může za to" obvykle odlišnost, špatný prospěch ve škole, či vzájemná nekomunikace dětí a rodičů, drogy a další. Co s tím? Pouze se dívat, nebo něco aktivně dělat, snažit se o změnu? My jsme pro druhou možnost. Proto vznikl projekt Neboj se říct, který byl představen v krásných prostorách prvorepublikové vily Miloše Havla na Barrandově.
 
Celý měsíc jste mohli vidět v různých komunikačních kanálech a mediálních platformách červeno-žlutou grafiku, později i s hashtagem #NBJSRCT. Spojila se celá řada známých tváří, aby vznikl jedinečný videoklip se vzkazy. Ten najdete na youtubovém kanále Neboj Se Říct.

 Myslivcova Carev Mina 12

Původní píseň nahráli mladí zpěváci a tento klip má během pouhého týdne více než 100 tisíc views. Začínají se komunikovat témata, která jsou v době před vysvědčením více než aktuální. „Je to skvělá věc. Sám jsem si prošel spoustou stresových situací, takže dobře vím, že pomoc je někdy potřeba,“ měl jasno moderátor oficiálního představení projektu, YouTuber a influencer Martin Carev. Song, který nazpívali Tom Sean, Mína, Eso a Dominika Myslivcová je jedním z největších hitů na YouTube posledních dní. V YouTube trendech je v TOP 10, navíc vede prestižní Kissparádu.
 
„Budeme rádi, pokud se zapojí co nejvíce lidí. Sdílením, vzděláváním ostatních ve svém okolí, komunikací. A kdo ví, třeba společně změníme svět na lepší místo k žití! My se o to snažíme,“ vysvětloval producent Honza Gajdoš. S projektem se ztotožňují například Sabina Laurinová, Martin Dejdar, Ilona Csáková, Rytmus a Jasmina Alagič, Eliška Bučková, Kate Matl či Dominika Myslivcová. Svůj vzkaz poslala také Týnuš Třešničková, která již vypadá po své nehodě mnohem lépe a celá řada dalších osobností. „Každý měl někdy problémy. A když je poblíž někdo, kdo mu s nimi pomůže, je to prostě super. Tenhle projekt je za mě naprosto výjimečný a měl by ho podpořit naprosto každý,“ tvrdil moderátor Petr Vojnar. Bavit se s dětmi o nejen tom, co je baví a těší, ale i o tom, co je trápí. To vidí jako zásadní herečka Sabina Laurinová. Stejně jako další známé tváře poslala mladým lidem vzkaz.
 
Zapojíte se i vy do projektu, nebo budete sedět se založenýma rukama? Volba je jen na vás.

 Matl Bendig Myslivcova 2

 

 

 
Song Neboj se říct najdete zde
https://www.youtube.com/watch?v=g4kZxcGdm-o


 
Vzkaz známých osobností mladým lidem najdete zde
https://www.youtube.com/watch?v=HrctrpH21Qo


 
Webové stránky projektu najdete zde:
http://nebojserict.cz


 
Tyto hudební osobnosti se podílely na výrobě a propagaci videoklipu
Mína - zpěvačka a influencerka, má cca 250 000 aktivnich odběratelů na Instagramu.
Tom Sean - zpěvák, herec a influencer, má přes 53 000 aktivních odběratelů na Instagramu.
Eso - mladý slovenský rapper, má 8 000 aktivních odběratelů na Instagramu.
Dominika Myslivcová - influencerka, zpěvačka, herečka, má přes 223 000 aktivních odběratelů na Instagramu a také český rekord ve shlédnutí písničky na YouTube (přes 80 000 000)
 
Osobnosti, které se zapojily do projektu
Herečka a zpěvačka Sabina Laurinová
Slovenský raper Rytmus a jeho novomanželka moderátorka Jasmina Alagič
Zpěvačka Ilona Csáková
Zpěvák Marian Vojtko
Zpěvák Jan Bendig
MISS ČR a moderátorka Lucie Váchová
MISS ČR a influencerka Eliška Bučková
Miss Earth Kristýna Kubíčková
YouTuber Martin Carev
Moderátor a zpěvák Petr Vojnar
Kadeřník Tomáš Arsov
Profesorka zpěvu a zpěvačka Linda Finková
Zpěvačka Genny Ciatti
Zpěvačka Kate Matl
Česká naděje pro F1

 

 

 

Foto: Jaroslav Hauer; Barrandov

20. září 2020
Dnes má svátek Oleg

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek