Víc než jen „mikrovlnka“

Pokud jste si mysleli, že mikrovlnná trouba vás už nemůže ničím překvapit, opak je pravdou. S novinkou značky Sage, mikrovlnnou troubou the Combi Wave 3in1, získáte v jediném spotřebiči hned tři a s nimi i spoustu důvodů, pro které si ji zamilujete.

SMO870 Banner

Rychlá příprava různorodých pokrmů
Dokáže připravit křupavé hranolky, kuřecí pečínku nebo rovnou celé kuře. Snadno zvládne popcorn pro pohodový filmový večer, ugriluje sýrové sendviče, ohřeje polévku nebo příkrm pro vaše malé ratolesti. Možností je mnoho. Mikrovlnná trouba Sage SMO870 the Combi Wave 3in1 kombinuje tři spotřebiče – invertorovou mikrovlnnou troubu, konvekční troubu a horkovzdušnou fritézu, takže na rozdíl od běžné „mikrovlnky“ se stane plnohodnotnou součástí vaší kuchyně. Její technologie a funkce byly navržené tak, abyste i v relativně krátkém čase dokázali servírovat chutné jídlo pro celou rodinu – bez ohledu na to, zda se rozhodnete pro úpravu čerstvého, nebo ho vytáhnete z mrazničky. Funkce Fast Combi využívá střídavě mikrovlnnou přípravu, přípravu v troubě a gril, a díky tomu vždy dosáhne požadované teploty a dokonalých výsledků.
Vyladěná do posledního detailu
Mikrovlnná trouba Sage SMO870 využívá na přípravu jídla vždy optimální kombinaci času a teploty. Unikátní systém Element IQ s pěti nezávislými výhřevnými prvky průběžně reguluje tok tepelné energie, a vytváří tak ideální podmínky pro přípravu jednotlivých pokrmů. Pro perfektní prohřátí pokrmů slouží technologie Power Smoothing Inverter, která automaticky upraví intenzitu výkonu, tak aby jídlo nebylo na povrchu horké a uvnitř studené. Při rozmrazování potom nehrozí, že část masa bude „uvařená“, zatímco jiná bude stále jako led.
Sofistikovaně, a přitom jednoduše
Vaření, ohřívání, pečení i rozmrazování usnadní devatenáct přednastavených programů. Mezi předvolbami jsou i praktické funkce, například pro rozpouštění čokolády, změknutí másla či přípravu popcornu. Pokud si chcete vyladit finální výsledek podle sebe, stačí využít funkci A Bit More, která slouží pro přidání času po dokončení přípravy. A když si náhodou rozmyslíte, že s konzumací chcete počkat, jednoduše zvolíte funkci pro udržování teploty.  Díky funkci Soft Close se dvířka jemně a tiše zavírají.
Doporučená MOC mikrovlnné trouby Sage the Combi Wave 3in1 je 13 990 Kč.

 

 

www.sagecz.cz

20. leden 2022
Dnes má svátek Ilona

Počasí


ALBATROS MEDIA RGB

 

logomotylek