Novinky ORION přinášejí radost z pečení i udržitelného přístupu

Vánoční pečení bude letos ještě sladší s čokoládovými novinkami na vaření ORION! Nově můžete kouzlit v kuchyni i s Extra hořkou a Mléčnou variantou, které dodají každému kuchařskému výtvoru nový rozměr, a navíc jsou vyrobené ze 100% udržitelně získávaného kakaa. Inspiraci nejen na víkendové pečení je možné načerpat na zadní straně obalů těchto čokolád i na nov

ě vzniklém webu s recepty.

 na vareni tabulka horka 2

Čokoládové potěšení pro začátečníka i profíka
Nové přírůstky do rodiny ORION zaujmou nejen každého domácího kuchařského nadšence, ale nezklamou ani zkušené cukráře! Extra hořká varianta dodá dezertům ještě intenzivnější chuť a je perfektní na pěny či náplně, Mléčná je naopak díky své jemnosti vhodná na polevy a uspokojí každý mlsný jazýček.

 na vareni tabulka mlecna 2
Kakao, ze kterého jsou čokolády vyráběny, je navíc získáváno výhradně udržitelným způsobem, takže obě novinky udělají radost nejen vám v kuchyni, ale i planetě.  Použitím tohoto kakaa ORION pomáhá lepšovat život farmářům a jejich rodinám, podporovat zalesňování a zvyšovat kvalitu pěstovaného kakaa.

A co jde z nových čokolád vykouzlit? Všechno! Od náplní po polevy, od bábovky po cheesecake. A ať nemusíte s novými vařivkami čekat až do prosince na cukroví, máme tu pro vás jeden parádní nevánoční recept, se kterým zazáříte hned.

Cupcakes s hořkou čokoládou? Hravý dezert nejen pro děti

capkeijsorion
Cupcaky jsou oblíbeným dezertem na nejrůznějších oslavách, ale nepochybně nám dokážou zlepšit i jinak zcela všední den. A příprava je více než jednoduchá, přesvědčte se sami!

Jak na to:
Čokoládu rozpustíme a udržujeme ji teplou (cca 40 °C).
Bílky a cukr krupici vyšleháme do krémové konzistence.
Žloutky a cukr moučku vyšleháme do husté pěny, pomalu pomocí stěrky vmícháme rozpuštěnou čokoládu a poté postupně přidáváme vyšlehané bílky s cukrem.
A jak dál? Zbytek receptu, všechny potřebné ingredience a další skvělé nápady na pečení najdete na www.orionpeceni.cz.
Doporučená maloobchodní cena za 90g balení ORION Mléčné a Extra hořké čokolády na vaření je 27,90 Kč.

www.nestle.cz

 

20. leden 2022
Dnes má svátek Ilona

Počasí


ALBATROS MEDIA RGB

 

logomotylek