VYZRAJTE NA OFINU S TIPY OD PROFESIONÁLA

Ofina se drží již několik let v TOP vlasových trendech a není vůbec divu! Je to takový malý zázrak, který pomůže nositelkám zakrýt nejeden nedostatek jako je např. vysoké čelo, či opticky zúží obličej. Taky si ale někdy říkáte, že kadeřníci musí mít nějaké kouzlo, když od nich vypadá upravená ofina jinak, než když si ji foukáte sama doma? Kdeže kouzla, tajemství tkví v kvalitní žehličce nebo kartáči, a pár tricích. Jste připraveni dát ofině šanci a nebát se rána po probuzení? S tipy od hairstylistky Dáši Míznerové  a pomocníky BaByliss Paris se stanete královnou ofin.

AS960E 2

Kartáč a fén v jednom – kouzlo objemu vyřešeno


Základem perfektně upravené ofiny je (kromě dobrého střihu) i foukání fénem přes kartáč. Ne každý je však natolik zručný a proto je dobré si pomoci například horkovzdušnou rotační kulmou BaByliss Paris AS960E. Tato kulma navíc pracuje s technologií ionizace, kdy vzájemným působením kladných a záporných iontů dochází k obnově a posílení struktury vlasu. Ofina tak získá  krásný, lesklý vzhled. Vybírat můžete ze 4 nástavců: 50mm a 20mm kulatého kartáče s měkkými štětinami, rovnacího nástavce a sušící trysky. Podle typu vlasů pohodlně zvolte z 2 teplotních stupňů a finální dílo můžete zafixovat studeným vzduchem. Kulma se navíc dodává s praktickým pouzdrem, takže svého „profesionála“ můžete vzít i na cesty.
TIP profesionála:  „Důležité je foukat ofinu pěkně od kořínků. Na závěr doporučuji aplikovat ke kořínkům suchý šampon, aby ofina držela tvar a objem. Výhodou ofiny je, že když nemáte ráno čas, stačí ji navlhčit, vyfoukat a účes hned působí svěžeji,“ radí hairstylistka Dáša Míznerová.
Doporučená maloobchodní cena horkovzdušné kulmy BaByliss Paris AS960E je 2100 Kč.

 

Žehlička umí víc, než rovnat délky

ST480E
Každému typu vlasů a tváře se hodí jiný typ ofiny či patky.  Tzv. záclonová ofina, která pobláznila svět, je skoro univerzálním střihem. Jedná se o ofinu sčesanou na jednu stranu – od středu krátká, prodlužující se délkou klidně až na lícní kosti. S pomocí žehličky na vlasy BaByliss Paris ST480E, vytvoříte její hladkou i vlnitou variantu v jednom kroku. Žehlička má diamantovo-keramický žehlící povrch, díky kterému jsou vlasy chráněny před poškozením. S touto žehličkou vytvoříte nespočet stylingů – nejenom že vlasy perfektně narovná, ale loknovací funkce vytvoří i krásné vlny. Teplotní rozhraní je regulováno 5 pozicemi (150 – 230 °C), vlasy jsou chráněny ionizačním generátorem.

TIP profesionála: „Pokud nosíte delší ofinu, která sahá minimálně k lícním kostem, můžete na úpravu použít  žehličku na vlasy a ofinu vytočit směrem ven od tváře. Trendy variantou je, pokud ofinu ponecháte hladkou a zbylé vlasy navlníte –  pozor však na to, aby vlny začínaly ve střední části vlasů a konce zůstaly rovné. Tím dosáhnete trendy nedbalého looku,“ prozrazuje své triky pro delší ofinu Dáša Míznerová.
Doporučená maloobchodní cena žehličky na vlasy BaByliss Paris ST480E je 3 590 Kč.


O značce BaByliss PARIS:
Francouzská značka BaByliss patří kvalitou produktů a inovacemi mezi špičky evropského trhu. Vznikla v 60. letech minulého století vynálezem francouzského kadeřníka Leliévreho, který vyvinul absolutní novinku té doby – elektrickou kulmu na vlasy. Značka BaByliss jako součást koncernu Conair se stala jedničkou na celosvětovém trhu v kategorii péče o vlasy a také s velkým náskokem nejprodávanější značkou v Evropě v kategorii rovnání vlasů.
BaByliss navrhl a vymyslel automatickou loknovací kulmu, a zároveň tím vytvořil novou kategorii v produktech určených k péči o vlasy. Vývoj automatické kulmy trval celých pět let a stále BaByliss vyvíjí nové produkty, jež jsou vždy revolučními novinkami v oboru na profesionální úrovni, které lze použít i neprofesionálním spotřebitelům.
Značkové výrobky BaByliss využívají kadeřnické salony v Praze, Paříži, Londýně, Stockholmu, Moskvě, Římě, Dubaji nebo v JAR. Díky takto ověřené kvalitě jsou vybrané výrobky BaByliss prodávány se tří- a víceletou zárukou. Technické parametry produktů jsou na špičkové úrovni, a to jak výkonností motorků, tak i přesností čepelek, které jsou broušené elektrochemickou cestou.
BaByliss nabízí produkty pro ženy i muže – vysoušeče vlasů, žehličky na vlasy i kulmy, zastřihovače vousů i vlasů i intimních chloupků. Jsme velmi rádi, že i zákazníci v České republice budou moci být krásnější s BaByliss a BaByliss MEN.

 

21. září 2021
Dnes má svátek Matouš

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek