HLADCE A ŠETRNĚ – TAK UPRAVUJE VLASY PARNÍ ŽEHLIČKA BABYLISS PARIS

Po hladkém účesu touží řada žen, ale přitom se potýkají s otázkou, jak zajistit, aby častým žehlením vlasy netrpěly, nevysušovaly se a nelámaly. Jednoduché a účinné řešení nabízí parní žehlení. Díky jemné páře totiž vlasy dostávají během úpravy potřebnou dávku hydratace a péče je tak šetrná a účinná zároveň. Výsledkem je pak účes podle vašich představ a krásně lesklé vlasy zářící zdravím.

ST595E BaByliss Steam Straightener SHADOW 2
Tip od francouzské značky BaByliss Paris: parní žehlička ST595
Parní žehlička BaByliss Paris ST595 se díky funkci páry a pokročilému systému vytápění Ceramics postará o rovný účes rychle a dodá vlasům potřebnou hydrataci. Napařování a narovnávání vlasů je tak velmi účinné a zároveň šetrné. Žehlička je vybavena 16 výpustěmi v keramických deskách o šíři 36 mm, kterými pára proniká k vlasům. Stačí naplnit nádržku o objemu 30 ml destilovanou vodou a podle typu vlasů vybrat vhodnou intenzitu páry a teplotu destiček v rozmezí od 170° do 210° stupňů C. Do výbavy produktu patří také praktická tepelná podložka a odnímatelný nástavec hřebenu. Snadnou manipulaci zajišťuje 2,5 metru dlouhý kloubový napájecí kabel. O bezpečnost se stará funkce automatického vypnutí.
Doporučená akční cena BaByliss Paris ST595E je 3 990,- Kč

 

 

 

 

O značce BaByliss PARIS:
Francouzská značka BaByliss patří kvalitou produktů a inovacemi mezi špičky evropského trhu. Vznikla v 60. letech minulého století vynálezem francouzského kadeřníka Leliévreho, který vyvinul absolutní novinku té doby – elektrickou kulmu na vlasy. Značka BaByliss jako součást koncernu Conair se stala jedničkou na celosvětovém trhu v kategorii péče o vlasy a také s velkým náskokem nejprodávanější značkou v Evropě v kategorii rovnání vlasů.
BaByliss navrhl a vymyslel automatickou loknovací kulmu a zároveň tím vytvořil novou kategorii v produktech určených k péči o vlasy. Vývoj automatické kulmy trval celých 5 let a stále BaByliss vyvíjí nové produkty, které jsou vždy revolučními novinkami v oboru a profesionální úrovně, které lze použít i neprofesionálním spotřebitelům.
Značkové výrobky BaByliss využívají kadeřnické salony v Praze, Paříži, Londýně, Stockholmu, Moskvě, Římě, Dubaji nebo v JAR. Díky takto ověřené kvalitě jsou vybrané výrobky BaByliss prodávány s 3. a více letou zárukou. Technické parametry produktů jsou na špičkové úrovni, a to jak výkoností motorků, tak i přesností čepelek, které jsou broušené elektrochemickou cestou.
BaByliss nabízí produkty pro ženy i muže – vysoušeče vlasů, žehličky na vlasy i kulmy, zastřihovače vousů i vlasů, i intimních chloupků. Jsme velmi rádi, že i zákazníci v České republice budou moci být krásnější s BaByliss a BaByliss MEN.

 

13. duben 2021
Dnes má svátek Aleš

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek