BABYLISS PARIS HYDRO-FUSION: PRO NOVÝ POCIT Z KRÁSNÝCH VLASŮ

Častá a nešetrná úprava vlasů pomocí horkého vzduchu se může negativně odrazit na jejich stavu – vlasy jsou na pohled i dotyk mdlé, krepaté a bez lesku. Na druhé straně, proč se vzdávat upraveného účesu, pokud si můžete vybrat pomocníky, kteří to zvládnou profesionálně a jemně zároveň? Představujeme novou řadu Hydro-Fusion od BaByliss Paris s pokročilou plazmovou technologií a duální ionizací pro zachovaní zdravého vzhledu vlasů, který péči o vaši korunu krásy posune na úroveň profesionálních salónů. Ať už jsou vaše vlasy jemné nebo nepoddajné, přirozeně vlnité nebo úplně rovné, s jejich úpravou a stylingem už nemusíte svádět vyčerpávající zápas s nejistým výsledkem. Naopak, vždy se můžete radovat ze zdravých, lesklých a dokonale hydratovaných vlasů plných objemu.

 

Suché, a přece hydratované

WEB D773DE BaByliss Hydro Fusion Dryer 1

Sušení umytých vlasů patří k základní rutině, která především dámy provází několikrát do týdne. Rychle a jemně – to jsou výzvy, které zvládá nový fén na vlasy Hydro Fusion od BaByliss Paris na jedničku. Silnému motoru s výkonem 2100 W asistuje pokročilá plazmová technologie využívající duální systém ionizace. Proudění kladných a záporných iontů udržuje ve vlasech potřebnou vlhkost a eliminuje jejich krepatění. Díky tomu jsou vlasy i po vysušení hydratované, lesklé a hebké na dotyk. Potvrzují to i reference spokojených uživatelek* – až 86 % z nich uvedlo, že jejich vlasy byly po použití fénu BaByliss Paris Hydro Fusion hebké na dotyk a méně krepaté,  83 % shledalo své vlasy v lepším stavu.

Styling vlasů a jejich dokonalé vyhlazení během sušení umožňuje úzký tvarovací nástavec, přes který proudí koncentrovaný proud vzduchu. Majitelky přirozeně vlnitých vlasů ocení velký plazmový difuzér, který jejich kadeře vytvaruje do zářivých a nadýchaných vln. Fén umožňuje nastavení na dva rychlostní a tři teplotní stupně. O finální fixaci účesu se postará funkce studeného vzduchu. Navzdory profesionálním parametrům má fén lehkou a kompaktní konstrukci, která zpříjemňuje jeho používání. Filtr na zadní straně přístroje je odnímatelný a snadno čistitelný, manipulaci také ulehčuje 2,5 m dlouhý napájecí kabel.

Doporučená cena BaByliss Paris Hydro Fusion Air Dryer D7773DE je 1990,- Kč. Výrobce poskytuje na výrobek prodlouženou záruku 3 roky.

* testované 59 ženami po dobu 2 týdnů


Pečující styling

WEB AS773E BaByliss Hydo Fusion Airstyler with Arrow 6

Nemusíte mít zručnost profesionálního kadeřníka, abyste styling v domácích podmínkách zvládli stejně dobře. Na pomoc ženám toužícím po dokonale upravených vlasech s puncem luxusního lesku přichází horkovzdušný rotační kartáč Hydro-Fusion od značky BaByliss Paris.  Velký 50 mm široký oboustranně rotující kartáč má keramický povrch s vybranou směsí měkkých přírodních kančích a umělých nylonových štětin. Ty pomáhají upravit vlasy do požadovaného tvaru a dodávají jim luxusní lesklý finiš. O zachovaní zdravých hydratačních poměrů ve vlasových vláknech se stará pokročilá plazmová technologie se systémem ionizace pomocí kladných a záporných iontů. Výsledkem jsou tak dokonale vyhlazené vlasy zářící zdravím. Stejný dojem z použití horkovzdušného rotačního kartáče BaByliss Paris Hydro-Fusion měly i uživatelky, které jej testovaly. Až 78 % z nich uvedlo, že jejich vlasy vypadaly méně krepaté, 72 % souhlasilo s tím, že jsou v lepší kondici, a 70 % vnímalo své vlasy jako hladší.* Kartáč disponuje výkonem 700 W, přičemž teplotu i rychlost otáčení je možné uzpůsobit ve dvou stupních.

Doporučená cena BaByliss Paris Hydro Fusion Air Styler AS773E je 1990,- Kč. Výrobce poskytuje na výrobek prodlouženou záruku 3 roky.

* testované 59 ženami po dobu 2 týdnů

 

 

Zdroj, foto: BaByliss

 


O značce BaByliss PARIS:
Francouzská značka BaByliss patří kvalitou produktů a inovacemi mezi špičky evropského trhu. Vznikla v 60. letech minulého století vynálezem francouzského kadeřníka Leliévreho, který vyvinul absolutní novinku té doby – elektrickou kulmu na vlasy. Značka BaByliss jako součást koncernu Conair se stala jedničkou na celosvětovém trhu v kategorii péče o vlasy a také s velkým náskokem nejprodávanější značkou v Evropě v kategorii rovnání vlasů.
BaByliss navrhl a vymyslel automatickou loknovací kulmu a zároveň tím vytvořil novou kategorii v produktech určených k péči o vlasy. Vývoj automatické kulmy trval celých 5 let a stále BaByliss vyvíjí nové produkty, které jsou vždy revolučními novinkami v oboru a profesionální úrovně, které lze použít i neprofesionálním spotřebitelům.
Značkové výrobky BaByliss využívají kadeřnické salony v Praze, Paříži, Londýně, Stockholmu, Moskvě, Římě, Dubaji nebo v JAR. Díky takto ověřené kvalitě jsou vybrané výrobky BaByliss prodávány s 3. a více letou zárukou. Technické parametry produktů jsou na špičkové úrovni, a to jak výkoností motorků, tak i přesností čepelek, které jsou broušené elektrochemickou cestou.
BaByliss nabízí produkty pro ženy i muže – vysoušeče vlasů, žehličky na vlasy i kulmy, zastřihovače vousů i vlasů, i intimních chloupků. Jsme velmi rádi, že i zákazníci v České republice budou moci být krásnější s BaByliss a BaByliss MEN.13. duben 2021
Dnes má svátek Aleš

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek