Valentýnské překvapení!

Současná situace sice nedovolí vyrazit na svátek zamilovaných do oblíbené restaurace nebo divadla, ale do gala se dát můžete. Už jen pro ten pocit! Uvařte si vynikající večeři, vyberte si film na večer, a pak dejte večerní romantice poslední tečku: Oprašte tu nejlepší košili, kterou na sobě muž už přes rok neměl, najděte své oblíbené šaty, v rychlosti tyto pomačkané kousky osvěžte napařovačem či žehličkou a vyražte na vaše originální domácí rendez-vous.

TEFAL IXEO POWER QT2020 4
Všestranný pomocník Tefal IXEO Power (QT2020) – žehlička s integrovaným napařovačem oděvů a inteligentní polohovatelná žehlící deska Smart Board, vám pomůže spolehlivě připravit oblečení pro každou situaci. Praktické 3v1 zahrnuje desku pro snadné žehlení, od vertikálního napařování, horizontálního žehlení, až po 30° pozici pro odstranění drobných záhybů. Velikost Smart Board je optimální pro všechny typy oblečení, třeba košile na něm vyžehlíte 2x rychleji než na klasickém žehlícím prkně! Inovativní vysokotlaká technologie (až 5,8 barů oproti běžným 5 barů) produkuje mimořádné množství páry. Intenzivní síla páry zahubí až 99,9 % bakterií, odstraní zápach a osvěží prádlo, které se stane hygienicky čistým. Tefal IXEO Power je možné použít i na jemnější látky jako je samet nebo na hrubější materiály, s technologií chytré ochrany Smart Protect lze prádlo z menší vzdálenosti napařit a ručně uhladit. Odvápnění pomocí jednoduchého vyplachování je prevencí pro dlouhotrvající výkonnost s perfektními výsledky. Tefal IXEO Power je navíc připraven za 70 sekund a voda se snadno doplňuje díky odnímatelnému zásobníku o objemu 1,1 litru. Nejen zásobník, ale i základnu lze pohodlně vyjmout a přenášet po domácnosti pro osvěžení záclon či pohovky. Snadnou manipulaci pomocníka Tefal IXEO Power zajišťují malá kolečka umístěná pod parní stanicí. Součástí balení je také věšák pro snadnější napařování a textilní kartáč pro hrubé tkaniny.

Doporučená cena je 10 999 korun/ 399 EUR/ 144 990 HUF.

TEFAL IXEO POWER QT2020 3

Francouzská rodinná firma Groupe SEB, na českém trhu známá díky značkám Tefal, Rowenta či Krups, se v rámci svého projektu zavazuje k Opravitelnosti výrobků po dobu 10 let – to platí již pro celých 95 % produkce společnosti.

 

 

 

Zdroj, foto:Tefal

27. únor 2021
Dnes má svátek Alexandr

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek