MULTIFUNKČNÍ ZASTŘIHOVAČ BABYLISS PARIS – “PROFÍK“ U VÁS DOMA

Multifunkční zastřihovač BaByliss MT727E je vysoce výkonný a je určen pro péči o obličej i tělo. Poradí si s úpravou strniště, vousů, obočí nebo třeba odstraňováním chloupků z nosu a uší. Je vybaven noži z uhlíko-titanové oceli, které zajistí hladký střih a mají dlouhou životnost. Na jedno nabití, které netrvá déle než 8 hodin, vydrží až 60 minut bezdrátového použití.

MT727E BaBylissMEN Carbon Titanium 10 in 1 copyV současné době se bohužel nedá spoléhat na pravidelnou návštěvu holičství či kadeřnictví. Bez ohledu na to ale pravý gentleman potřebuje být dokonale upravený každý den, a tak přijde vhod doplnit domácí výbavu o univerzálního pomocníka. Bezdrátový multifunkční zastřihovač MT727E BaByliss Paris se postará jak o tvář, tak i o vlasy či tělo jako pravý profesionál.

Součástí výbavy je přesný zastřihovač, zastřihovač chloupků a planžetový holicí nástavec. Tyto výměnné hlavice jsou kombinovatelné s řadou dalších nástavců – čtyřmi na vousy v rozmezí 5-8 mm, dvěma na tělo v délce 3-4 mm a jedním nástavcem na strniště pro 1-3,5 mm. Přístroj tak nabízí opravdu širokou škálu možností při úpravě vlasů, vousů i chloupků.  Nástavce jsou umyvatelné, takže se dají snadno očistit pod tekoucí vodou.  Zastřihovač má elegantní šedo-černé provedení a do výbavy patří i praktický transportní vak.
Doporučená cena BaByliss MT727E je 1 290,- Kč. Výrobce poskytuje na výrobek prodlouženou záruku 3 roky.

MT727E Beard Trimming 2

 

O značce BaByliss PARIS:
Francouzská značka BaByliss patří kvalitou produktů a inovacemi mezi špičky evropského trhu. Vznikla v 60. letech minulého století vynálezem francouzského kadeřníka Leliévreho, který vyvinul absolutní novinku té doby – elektrickou kulmu na vlasy. Značka BaByliss jako součást koncernu Conair se stala jedničkou na celosvětovém trhu v kategorii péče o vlasy a také s velkým náskokem nejprodávanější značkou v Evropě v kategorii rovnání vlasů.
BaByliss navrhl a vymyslel automatickou loknovací kulmu a zároveň tím vytvořil novou kategorii v produktech určených k péči o vlasy. Vývoj automatické kulmy trval celých 5 let a stále BaByliss vyvíjí nové produkty, které jsou vždy revolučními novinkami v oboru a profesionální úrovně, které lze použít i neprofesionálním spotřebitelům.
Značkové výrobky BaByliss využívají kadeřnické salony v Praze, Paříži, Londýně, Stockholmu, Moskvě, Římě, Dubaji nebo v JAR. Díky takto ověřené kvalitě jsou vybrané výrobky BaByliss prodávány s 3. a více letou zárukou. Technické parametry produktů jsou na špičkové úrovni, a to jak výkoností motorků, tak i přesností čepelek, které jsou broušené elektrochemickou cestou.
BaByliss nabízí produkty pro ženy i muže – vysoušeče vlasů, žehličky na vlasy i kulmy, zastřihovače vousů i vlasů, i intimních chloupků. Jsme velmi rádi, že i zákazníci v České republice budou moci být krásnější s BaByliss a BaByliss MEN.

 

 

Zdroj, foto: BaByliss

 

 

 

 

 

 

27. únor 2021
Dnes má svátek Alexandr

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek