HOLIČSTVÍ ČI KADEŘNICTVÍ V POHODLÍ DOMOVA? S BABYLISS PARIS JE TO HRAČKA!

Toužíte-li po dokonale upravené tváři či vlasech i v pohodlí domova, vsaďte na produkty od francouzské značky BaByliss Paris. S horkovzdušnou kulmou AS82E nebo automatickou loknovací kulmou 2664RPE či bezdrátovým multifunkčním zastřihovačem MT860E je to hračka.

strakovamonikakulma

Horkovzdušná kulma na vlasy AS82E se 2 nástavci pomůže nejen s vysoušením, ale umí vykouzlit i nádherné vlny. První kartáč s keramickým povrchem má průměr 38 mm a druhý s měkkými štětinami je užší o průměru 20 mm. Teplota i rychlost jsou nastavitelné ve 2 stupních, aby vysoušení bylo možné přizpůsobit typu vlasů. Pro finální fixaci účesu se pak hodí volba studeného vzduchu. Obsluhu usnadňuje praktický 2 metry dlouhý kabel. Kulma je v nabídce v elegantním černém provedení a je vybavena motorem o příkonu 800 W.
Doporučená cena BaByliss Paris AS82E je 749, – MOC.

 

BaByliss Paris 2664RPE 4
Automatická loknovací kulma 2664RPE dokáže během krátké chvilky vykouzlit různé druhy vln podle nálady. Díky nastavení teploty na dva stupně od 185 °C do 205 °C docílíte takové míry zvlnění, jakou zrovna požadujete – od volných a ležérních až po husté kudrliny. A obsluha je naprosto jednoduchá, stačí vybrat pramen vlasů o síle 2-3 mm, umístit mezi čelisti kulmy, tu pak zavřít a vyčkat na zvukový signál. Pak už jen kulmu uvolnit a lokna je na světě. Aby byly vlasy krásně zářivé, je kulma opatřena keramickým povrchem. Nahřátí přístroje trvá 100 sekund a automaticky se vypne po 20 minutách. Průměr komory je 29 mm a délka kabelu 1,8 m.  
Doporučená akční cena BaByliss Paris 2664RPE je 2 590,- Kč a výrobce na produkt poskytuje prodlouženou záruku 3 roky.

 

monikastrakovamuz
Vysoce výkonný bezdrátový multifunkční zastřihovač MT860E je určen pro obličej i tělo a hravě si poradí s úpravou i tvarováním vlasů, vousů a chloupků. Díky přesným nástavcům se hodí i pro úpravu obočí nebo odstraňování chloupků z nosu a uší. Uhlíko-titanové čepele se postarají o hladký střih a mají dlouhou životnost. Zastřihovač vydrží až 70 minut bezdrátového použití a je 100% vodotěsný, takže je vhodný i pro použití přímo do sprchy. Má 4 výměnné hlavice, nastavitelné nástavce pro vousy i strniště, 2 nástavce na obočí a 3 na tělo. Součástí balení je i praktický transportní vak.
Doporučená cena BaByliss MT860E je 1 690,- Kč. Výrobce na produkt poskytuje prodlouženou záruku 3 roky.

 

 

 

 

 

 

Zdroj, foto: BaByliss

 

O značce BaByliss PARIS:
Francouzská značka BaByliss patří kvalitou produktů a inovacemi mezi špičky evropského trhu. Vznikla v 60. letech minulého století vynálezem francouzského kadeřníka Leliévreho, který vyvinul absolutní novinku té doby – elektrickou kulmu na vlasy. Značka BaByliss jako součást koncernu Conair se stala jedničkou na celosvětovém trhu v kategorii péče o vlasy a také s velkým náskokem nejprodávanější značkou v Evropě v kategorii rovnání vlasů.
BaByliss navrhl a vymyslel automatickou loknovací kulmu a zároveň tím vytvořil novou kategorii v produktech určených k péči o vlasy. Vývoj automatické kulmy trval celých 5 let a stále BaByliss vyvíjí nové produkty, které jsou vždy revolučními novinkami v oboru a profesionální úrovně, které lze použít i neprofesionálním spotřebitelům.
Značkové výrobky BaByliss využívají kadeřnické salony v Praze, Paříži, Londýně, Stockholmu, Moskvě, Římě, Dubaji nebo v JAR. Díky takto ověřené kvalitě jsou vybrané výrobky BaByliss prodávány s 3. a více letou zárukou. Technické parametry produktů jsou na špičkové úrovni, a to jak výkoností motorků, tak i přesností čepelek, které jsou broušené elektrochemickou cestou.
BaByliss nabízí produkty pro ženy i muže – vysoušeče vlasů, žehličky na vlasy i kulmy, zastřihovače vousů i vlasů, i intimních chloupků. Jsme velmi rádi, že i zákazníci v České republice budou moci být krásnější s BaByliss a BaByliss MEN.

 

27. únor 2021
Dnes má svátek Alexandr

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek