Letní inspirace: Nejkrásnější vlny podle ROWENTA blogerek!

Letošním žhavým trendem jsou vlny! Značka ROWENTA nabízí rozmanitou inspiraci pro dokonalý letní vlasový styling…ať už upřednostňujete volné vlny vytvořené žehličkou, dokonalé hollywoodské vlny s trojkulmou nebo podtočené mikádo kulmofénem, Rowenta ví jak na to. Navíc oblíbené blogerky stylingové produkty ROWENTA vyzkoušely a výsledek stojí za to. Přesvědčte se sami!

Rowentapaní
Profesionální žehlička Rowenta Ultimate Experience (SF8210), se kterou bezstarostně vytvoříte účes jako ze salónu – vlasy můžete vyžehlit, navlnit nebo natočit vždy s perfektními výsledky. 3D žehlící pláty s výjimečně hladkým minerálním povrchem zaručují konstantní a optimální kontakt – přizpůsobí se každému typu vlasů a díky jejich bezchybné kluznosti nedochází k tahání ani lámání vlasů. Žehlička je vybavena unikátní technologií Thermocontrol, která dokonale distribuuje teplo pro rovnoměrné výsledky: od kořínků ke konečkům. Při žehlení je ve vlasech zachováno 100 % keratinu, vlasy se lesknou a jsou hladké.

ROWENTA ZehlickaUltimate Experience SF8210 1 2

Doporučená cena profesionální žehličky je 5 499 korun/ 194 euro

 

 

rowenta4710 2

Až čtyři druhy vln vytvoříte s trojkulmou Rowenta Waves Addict (CF4710)! Zbytečné nástavce vám už nebudou zabírat místo, abyste snadno roztančili volné vlny pro denní nošení, rozpustilé plážové vlny, sexy vlnité mikádo či elegantní hollywoodské vlny. Trojkulma je vhodná pro jakýkoli typ vlasů, její keramický povrch chrání vlasy před vysušením a stará se o zářivý lesk. Rowenta Waves Addict má nastavitelnou teplotu na 6 poloh, od 120 °C do 210 °C, přizpůsobí se charakteru vlasů. Výsledný účes je dokonalý a z vás se stane kráska podle vaší vysněné fantazie!

ROWENTA Waves Addict CF4710 2

Doporučená cena je 1 999 korun/ 77,90 EUR

 

rosetnatretiobr

Pokud toužíte po pevně podtočeném mikádu nebo loknách z foukané – kulmofén Rowenta Ultimate Experience (CF9620) je brilantním řešením 2v1. Rychle vysušených a dokonale upravených vlasů dosáhnete díky důmyslné patentované technologii spojené s elegantním designem. Oproti běžným rotačním kartáčům je Rowenta Ultimate Experience menší a lehčí, a co je důležité – jeho hmotnost je navíc vyváženě rozložená, takže se pohodlně ovládá a vás nebude bolet ruka. Okamžitý profesionální výsledek získáte s ovládáním Style Assist se třemi stylingovými programy, které automaticky upravují teplotu a rychlost otáčení. Rovnoměrný proud vzduchu, účinný generátor iontů a PRO keratinové štětiny se bezpečně postarají o zářivý a hedvábně hladký vzhled vlasů.

ROWENTA KulmofenUltimate Experience CF9620 2

Doporučená cena je 4 099/ 143 euro.


TIP: Jak na perfektní výsledek s kulmofénem jako od kadeřníka?  
Vlasy lehce vysušte ručníkem a rozčešte, rozdělte na menší části, začněte od konečků, nikdy nedržte kartáč na jednom místě a nepřestávejte česat směrem dolů. Návod na kulmofén naleznete zde


Francouzská rodinná firma Groupe SEB, na českém trhu známá díky značkám Tefal, Rowenta či Krups, se v rámci svého projektu zavazuje k Opravitelnosti výrobků po dobu 10 let – to platí již pro celých 95 % produkce společnosti.


IG credity:
@TatianaGBrzobohata
@Barbota_Mottlova
@KubickovaKristyna
@Vindy_Krejci
@baruxx_sales_lover
@S.Dubravova

3. srpen 2021
Dnes má svátek Miluše

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek